Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo nabízí opravdu vše pro vaše miminko

Jsme velmi rádi, že jako jediný internetový prodejce, který se nezabývá "pouze" prodejem nábytku, ale i návrhy interiérů, či designem všeobecně včetně doplňků, vám konečně můžeme představit naši novou nabídku dětských potřeb pro miminka. Naše spolupráce s belgickým výrobcem značkového nábytku, doplňků a potřeb pro miminka začala teprve před nedávnem a věříme že bude stejně úspěšná jako s ostatními výrobci například z Francie, Německa, či Holandska. Co se chystá a co je nového?

Hračky pro miminka do pokoje přeci patří

Nabídka hraček značky Noukie´s to jsou především plyšáky, ale ne jen tak obyčejné. Plyšáky, z kterých opravdu přechází zrak a každý z vás se bude mít chuť s takovým plyšákem pomazlit. V nabídce dokonce najdete plyšáky v podobě lampiček. Do kategorií hraček jsme zařadili také hrací kolotoče nad postýlku se zvířátky, či jinými postavičkami a celá řada dalších designů. Možná nejlépe napoví naše malá fotogalerie.

 

     

 

Všechny plyšové hračky značky Noukie ´s jsou velmi příjemné na dotek. Jsou z velmi jemného materiálu a příjemných odstínů. Jejich nabídka je velmi široká a to od nejmenších rozměrů až po ty větší, kdy již větší, batolící se miminka, mohou hračky použít k sezení.

Oblečení pro miminka, vaky spaní a další

I zde je nabídka více než unikátní. Především samotným designem. Belgická móda pro miminka je "jiná", možná pro český trh překvapivá. Základními odstíny pro dupačky, bodíčka jsou růžová a modrá, v kombinaci s bílou. Opět je zde použit velmi kvalitní materiál, zdravotně nezávadná 100 % bavlna.

  

                                                                

 

 

Přikrývky, deky, mazlíčci pro miminka

Další velmi důležitou skupinou výrobků je samotné vybavení dětské postýlky. Od přikrývek, po deky, po mantinel kolem postýlky. A samozřejmě nechybí ani kapsáře na pleny s možností zavěšení na postýlku.

 

                               

 

Doufáme, že naše nová nabídka potřeb pro miminka, které můžete také spojit tematicky s naší nabídkou dětských pokojů pro miminka, vás nadchne stejně hodně jako nás. Dětské potřeby pro miminka budeme postupně zařazovat do naší nabídka v průběhu celého léta.