Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytek Aldo je svět plný barev a překvapení

Nejvíce sytých odstínů a nejširší výběr pestrobarevného zpracování nábytku samozřejmě výrobci využívají u návrhu dětského nábytku. Dnes vám ukážeme, jak žijí děti v Dánsku, jak v této zemi navrhují interiéry školáků a především malých dětí předškolního věku. Rádi se necháváme inspirovat bydlením v jiných zemí, je to opravdu velmi poučné a v mnoha případech jsou designy daleko dále než v našich zemích. Jednoduše řečeno jsou přeci jen odvážnější a opravdu se nebojí nejrůznějších barevných spojení. Představíme vám dětský nábytek z masivu, který je sice ve většině případů v bílém odstínu, ale na kolekce nábytku navazují dle daných témat dekorace a doplňky a ty teprve dávají návrhy dětských pokojů do požadované, finální podoby. Jak lze zařídit interiér malých kluků a holek aby dětský pokoj byl také místem na hraní? Nejrůznějších nápadů je víc než dost.

 

Dětské pokoje z masivu pro kluky plné barev 

Mezi interiérem kluka a holky je samozřejmě především největší rozdíl v odstínech a také dekoracích. V každém z těchto dětských pokojů rozhodně najdete zcela rozdílné hračky. Všeobecně platí, že kluci jsou přeci jen trochu živější, potřebují jinak uspořádaný prostor. Nejsou tak na pořádek jako holky, jejich interiér také nemusí být až tak nazdobený. Dánský výrobce dětského nábytku z masivu pro kluky připravil několik kolekcí a pro jejich návrh využil témata jako jsou kovbojové a indiáni, nebo dětský pokoj v podobě vesmíru či letiště. Můžete tak vybírat i podle zálib vaši ratolesti. V nabídce nechybí ani dětské postele s přistýlkou, nebo patrové postele z masivu a tak není problém v daném tématu zařídit dětský pokoj pro dva kluky. A samozřejmě i tři, stačí jen správně zvolit postele.

 

Patrová postel Leo v industriálním designu   Patrová postel Bo7

 

Představujeme vám dva zcela rozdílné návrhy dětských pokojů pro kluka. První je více hravý, nechybí dětská postel s klouzačkou doplněna řadou dekorací. Strážná věž, dekorační polštáře, látka kolem postele, která poskytne dítěti tajemný úkryt. Dalšími díly nábytku jsou šatní skříň a komoda a samozřejmě pokud vám něco chybí lze pořídit. Nábytek je v bílém odstínu, barevnosti dětského pokoje výrobce docílil právě zmiňovanými dekoracemi. Je to velmi praktické, jelikož až vaše dítko povyroste, pestrobarevné dekorace odstraníte a zůstane vám krásný bílý nábytek pro školáka či studenta. Je to velmi prozíravé a nápad na obměnu pokoje pouze jednoduchým odstraněním dekorací se nám velmi líbí. A hlavně ušetříte nemalou sumu peněz, která by vás stále za pořízení zcela nového pokoje. Z dětské postele stačí odstranit klouzačku, strážnou věž, látku kolem lůžka a máte postel pro dospívající dítě.

Druhý návrh dětského pokoje je ve znamení kovbojů. I zde je klasický bílý nábytek, který můžete po odstranění dekorací využívat v době, kdy vaše ratolest, malý kovboj vyroste. Navíc je zde v návrhu velmi praktický stolek s židlemi pro malé dítě, tedy rozměry přizpůsobeno vzrůstu dítěte. Celý návrh je koncipován tak, aby dítě využilo pokoj také ke hraní. 

 

Dětské pokoje z masivu pro holky plné barev

Samozřejmě že základním odstínem pro návrhy dětských pokojů z masivu holek je bílá ve spojení s růžovou. Jak jinak. Všichni víme, že holčičky tento odstín preferují i když neříkáme že všechny. V kolekcích určených holkám je využito květin, hřejivých pastelových odstínů rozkvetlé louky, jsou zde i návrhy jako pro princezny, nechybí tolik oblíbené dětské postele s nebesy. I zde je nábytek z masivu v bílém odstínu a barevnosti výrobce či designéři docílili především dekoracemi. S přibývajícím věkem vaší slečny dekorace můžete odstraňovat, aby byl pokoj méně "dětský". Pro rodiče, kteří mají doma slečnu s tak trochu klučičí povahou máme také něco. Dětský pokoj pro indiánky.

 

                              Dětská postel Amori s nebesy

 

Dánský výrobce je velmi oblíbený především díky dětským dekoracím a doplňkům. jsou velmi praktické a samozřejmě můžete cokoliv v dětském pokoji pořídit také samostatně. Dětský nábytek z masivu je rovněž dobrou volbou díky zdravotní nezávadnost a dřevo jako takové velmi pozitivně působí na psychiku. Návrhů z kterých lze vybírat již sestavené dětského pokoje je hodně a pokud máte svou vlastní představu, jak jsme zmínili, vše lze pořídit také z nabídky samostatných dílů. Dánskému výrobci jsme rozhodně v naší nabídce dali velký prostor.