Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nabídka nových dětských pokojů pokračuje

Před nedávnem jsme vám představili zcela novou kolekci dětského nábytku Tolga od holandského výrobce a to v tradičních odstínech pro holky i kluky. A dnes s nabídkou nových dětských pokojů, rovněž z Holandska budeme pokračovat. Chceme vám představit především nadčasové kolekce dětského nábytku v bílém provedení. Na bílém nábytku pro děti je příjemné to, že je vhodný jak pro holky tak pro kluky. Můžete tak v případě, že máte jen jednu místnost pro holku a kluka využít celou řadu možností. Ale postupně.

 

Bílý dětský pokoj můžete sestavit z kolekce Chic

V kolekci dětského nábytku Chic představuje výrobce dětský nábytek, který je vhodný i pro vybavení rozměrově malých dětských pokojů. Velmi praktický je design především dětské postele s úložnými prostory a to v podobě dvou skříně a dvou šuplíků. Nechybí ani odkládací police. A v případě potřeby, tedy že váš dětský pokoj je opravdu malý, pak lze ještě k dětské posteli pořídit nadstavec.

 

Dětský pokoj Chic pro holku   Dětský pokoj Chic pro kluky

 

Jak vidíte sami na fotografiích, za použití zcela identických dílů dětského nábytku můžete vytvořit interiér jak pro holku, tak pro kluka. Stačí pouze změna dekorací, doplňků, nebo dětského povlečení. Dětské pokoje v obou variantách mají v sestavě vše základní, co každé dítě školou povinné potřebuje. Navíc psací stůl patří k rozměrově větším a tak se školák může do školy připravovat s maximálním pohodlím. Za zmínku ale ještě stojí samotná dětská postel, u které jste si určitě všimli, že patří k vyšším. Ano, ložná plocha postele je oproti jiným dětským postelím vyšší, což je velmi komfortní pro dítě. Navíc tak výrobce docílil zvýšení objemu šuplíků. Posledním dílem v sestavě je šatní skříň se zrcadlem, které ocení především slečny. Ale v každém případě, pokud je dítě už školou povinné, šatní skříň by v dětském pokoji měla být. I dítě potřebuje mít své soukromí a místo pro osobní věci.

 

Na dalších ilustračních fotografiích vám představíme identickou kolekci dětského nábytku Chic, ale jako ideální řešení pro malý interiér dětského pokoje. Rozdíl, i když je použit stejný nábytek je markantní. I zde vám představíme návrh sestavy dětského pokoje pro kluka a návrh sestavy pro holku. K dětské posteli jsme přidali nadstavec a úložný box, který lze použít i jako praktický taburet k sezení se snadným způsobem přemisťování.

 

Multifunkční postel Chic pro kluka    Multifunkční dětská postel pro holku

 

I když se to možná z fotografie nezdá, přidáním nadstavce k posteli úložné prostory opravdu navýšíte. Nadstavec ale rovněž postel zcela změní a designově si rozhodně polepší. A opět můžete sami posoudit, jak rozdílně návrhy dětských pokojů působí při zachování identických dílů dětského nábytku. Stačí pouze malá změna dekorací, doplňků.

 

Bílý dětský pokoj se strukturou dřeva

Dalším příkladem sice ne zcela bílého dětského pokoje či spíše dětského nábytku může být sestava z kolekce Sem. Bílý odstín je doplněn viditelnou strukturou dřeva, samozřejmě v imitaci. Dětský pokoj opět pro holky i pro kluky, záleží jen na doplňcích v daném dětském pokoji.

 

Dětská postel Tobo   Dětský pokoj Smoozy pro kluky

 

Dětská postel v oblíbené variantě s přistýlkou je vhodným řešením malého dětského pokoje dvou dětí. A pokud spíše chcete pod postelí úložný prostor, stačí do šuplíku jednoduše matraci nedávat. I v kolekci Sem zvolil rozměrově větší variantu psacího stolu. Nábytek je moderní a velmi jednoduchý. Věříme, že i dnešní nabídka dětského nábytku vám přišla lákavá a něco si každý z vás vybere.