Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Na showroomu v Brně se stále něco děje, přijďte se podívat

Objednávání na internetu má sice své výhody, ale není nad to, vyzkoušet si kvalitu nábytku naživo. V našem showroom na ulici Řípská 11G v Brně Slatina najdete ty nejprodávanější kousky nábytku a to nejen dětského nábytkuobývacích stěn, jídelních stolů, ale i dalších doplňků, které se vám líbí. Showroom je vám k dispozici a připraven na vaší návštěvu každou sobotu, otevírací doba od 10 hodin do 18 hodin. Na naší pobočce si můžete vyzkoušet nejen pevnost a odolnost materiálů, ale taky porovnávat odstíny na denním světle, i při umělém osvětlení. Vzhledem k tomu, že na showroomu najdete jak dětský nábytek, tak "dospělou sekci", můžete při návštěvě vidět děti zkoušející si novou postýlku, ale i dospělé, kteří testují odolnost jídelních sestav. 

 

Zejména děti si možnost vyzkoušet si produkty užívají. Ať už žasnou nad svou budoucí postýlkou, nebo se schovávají do obrovského prostoru šatních skříní, návštěva je pro ně skutečný zážitek. Nemusíte se obávat, že by děti zlobily, náš tým se o ně postará, a vy si tak můžete s prodejcem popovídat o všech otázkách, které vás zajímají.

 

 

Máte tedy prostor, popovídat si s vyškoleným prodejcem a vybrat ideální produkt právě pro vás. Na prodejně si můžete vystavené produkty změřit, vyzkoušet a pokud potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte se zeptat. Vzhledem k tomu, že na našich stránkách prodáváme tisíce výrobků, máme vystavené pouze ty nejprodávanější. 
My i naši prodejci máme největší radost, když vidíme úsměv na tváři a radost. Proto se snažíme udělat vše pro vaši spokojenost a doufáme, že nám po vaší návštěvě pošlete váš názor nebo napíšete recenzi.