Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Na dovolenou se člunem

Nábytek Aldo již z nabídky čluny a další příslušenství vyřadil, ale věříme, že u nás najdete spousty inspirace pro sebe i vaše děti či blízké. 

Prodej nábytku je zodpovědnost. Je to produkt, který s vámi bude několik let, a tak je kvalita v ALDO prioritou. Výrobce a jejich produkty důkladně hodnotíme a snažíme se dělat kvalitou dostupnou díky rozumným cenám. Na trhu s nábytkem působíme již 12 let, a proto si dovolíme tvrdit, že nejsme žádní nováčci.

Naši dodavatelé jsou z Belgie, Francie, Německa a Španělska. V zemích, kde působíme, máme exkluzivní zastoupení, a naše nabídka je tak na trhu unikátní.

Postel Space Up    Patrová postel graphit B

V naší nabídce najdete široký výběr dětského nábytku, včetně oblíbených dětských patrových postelí. Dětský nábytek dělíme do kategorií – Dětské pokojedesignové dětské pokoje a dětský nábytek, kde najdete samostatně všechny produkty. Kromě dětských pokojů u nás můžete vybrat vybavení do kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, koupelny, předsíně a dalších částí svého bydlení. Pro náročnější zákazníky máme v nabídce i luxusní nábytek, a často nabídku doplňujeme o originální produkty nových dodavatelů.

                                   

Novinky, akce a další aktuální informace můžete sledovat na našich sociálních sítích - Facebooku a Instagramu.