Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Na Aldu, rovněž ložnice na míru

Výběr samostatných dílů nábytku do ložnice je vždy velmi praktickým, ale také ekonomickým řešením bydlení. V dnešním článku vám představíme ložnicové sestavy, které se skládají se samostatných dílů nábytku, což znamená, že je jen na vás, které segmenty nábytku si pořídíte. Nejčastěji se samozřejmě musíte řídit velikosti interiéru a proto je nábytek na míru, respektive nábytek v samostatných dílech nejideálnější řešení.

Francouzské ložnice

Nabídka ložnic od našich francouzských výrobců je největší. Její charakteristikou může být také moderní design a materiál laminátu, či mdf desky. Francouzský výrobce také velmi rád pro návrhy ložnic používá vysokých lesků a to většinou v bílém, či černém dezénu. Velkou oblibu si však začínají získávat manželské postele s úložným prostorem, které jsou ideálním řešením pro malý interiér.

 

Manželská postel Most    Manželská postel Toronto

 

Na našich ilustračních fotografiích představujeme ložnice, které si rovněž můžete sestavit výběrem z nabídky dílů. O oblíbenosti manželských postelí s šuplíkem jsme již hovořili, ale druhým fenoménem jsou postele s nadstavcem. Pojmou až překvapivé množství věcí a vy v podstatě nemusíte pořizovat noční stolky.

 

                                                          

 

Stále oblíbené ložnice ve skandinávském designu

Kolekce Aalborg nabízí výběr nábytku ve skandinávském designu pro vybavení ložnice. Kolekce, kterou exkluzivně na našich stránkách nabízí francouzský výrobce a my jako prodejci jeho produkty, design vždy velmi rádi doporučujeme s ohledem na vysokou kvalitu a detailní zpracování.

    

Typické pro skandinávský odstín minimalistické linie a rozhodně i spojení odstínů světlého dřeva s bílou. Kolekce pod názvem Aalborg vám nabízí vše pro vybavení ložnice. Můžete vybírat z několika rozměrů postelí, od postele pro jednu osobu, až po manželskou postel pro matraci o velikosti 160x200 cm, kterou vám nabízíme nyní. Reliéfní povrch čela postele je rozhodně příjemným designovým prvkem a tento prvek je také spojovacím článkem mezi jednotlivými díly dostupnými v této kolekci.

Nový trend, nábytek v černém odstínu

A ten vám můžeme rovněž představit ze stejné kolekce a sami můžete posoudit, co na identickém designu provede pouhá změna odstínu. Také máte ten pocit, že se jedná o úplně jinou ložnici? Černý odstín ve spojení imitace dřeva dub světlého provedení je nádherný a velmi elegantní koncept, který ještě více zúročíte při vybavení kompletní ložnice tímto nábytkem.

                                              

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.