Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Může být levný nábytek kvalitní?

Našli jste nábytek, který je levný a máte strach, že nebude kvalitní? V dnešním článku vás přesvědčíme, že i levný nábytek vám může sloužit řadu let a navíc může být také velmi praktický, moderní. Nabídka levného nábytku od francouzského výrobce je velmi široká a vybavit můžete interiér dětského pokoje, nebo ložnice. Dostupné ceny docílil výrobce ne snížením kvality, ale velmi jednoduchým, na výrobu nenáročným designem. Představíme vám kolekci nábytku Infinity pro vybavení nejrůznějších interiérů. Můžete díky nabídce samostatných dílů kombinovat nejrůznější sestavy. Dílů je celá řada a je jen na vás, kolik vlastně za nábytek utratíte. Kolekce Infinity je jedna z nejvíce flexibilních.

 

Levný nábytek do dětského pokoje

Pokud chcete vybavit interiér dětského pokoje, kolekce Infinity vám nabídne hned několik řešení. Dětskou postel můžete pořídit velmi jednoduchou, nebo s úložným prostorem. Je zde široký výběr hned z několika rozměrů komod, které se liší vnitřním uspořádáním a členěním vlastních prostorů. Stejná nabídka platí i pro šatní skříně. Ty nabízí dvoudvéřové provedení, třídveřové, skříně s klasickými křídly, nebo posouvacími. Nechybí psací stůl, noční stolek. Zkrátka vše pro vybavení dětského pokoje jednoho i více dětí. Kolekce dětského nábytku Infinity je vyrobena z laminátové desky s tloušťkou 15 až 22 mm, odstín přírodní, světlá akácie. Ve stejném provedení pak můžete pořídit i patrovou postel, pokud máte k dispozici jen velmi malý prostor pro vybavení dětského pokoje a dětí máte více.

 

    Dětská postel Snoop

 

I přes nízkou cenu je dětský nábytek kvalitní, design jednoduchý, ale velmi účelný. Díky povrchové úpravě má nábytek velmi snadnou údržbu. Líbí se nám dětská postel s šuplíkem a policí, která je velmi praktická a ještě příjemná na pohled. Odstín světlá akácie je vhodný pro holky i pro kluky.

 

Levný nábytek do studentského pokoje

Díky nabídce rovněž postele s rozměrem pro matraci o velikosti 140x200 cm, je zde možnost vybavení studentského pokoje. V podstatě všechny díly nábytku jako je psací stůl, noční stolek, komoda a skříň můžete ponechat, stačí pouze vyměnit postel o rozměru 90x200 cm za větší. Dětská postel s rozměrem 90x200 cm je pro dospívající dítě opravdu již nedostatečná, prostor na spaní omezený s ohledem na vzrůst dítěte. Pokud vám to jen prostor trochu dovolí, doporučujeme postel opravdu vyměnit. A jestli máte tu možnost a vaše dospívající dítě tu potřebu, můžete vyměnit i šatní skříň za větší.

 

                        Studentská postel Alpha

 

I zde pro vybavení studentského pokoje nabízí francouzský výrobce nepřeberné množství možností. Na kolekci Infinity navazuje také kolekce Most, která má v nabídce ještě postele s úložnými prostory a nadstavcem. Postel Most v provedení světlá akácie v kombinaci s bílou, může být rovněž ideálním řešením pro velmi malý interiér.

 

                                                

 

A stále hovoříme o cenově velmi dostupném řešení. Sami můžete posoudit i na ilustračních fotografiích, že nábytek ani nevypadá levně a ani není nekvalitní. Naopak, pověstná kvalita francouzského výrobce je zachována. Kolekce Infinity nabízí stejný design i odstín také pro vybavení ložnice. Postel v rozměru 160x200 cm, široký výběr z nabídky skříní a komod. A proto je i vybavení ložnice tak jednoduché. Ale o kolekci nábytku Infinity do ložnice a všech možnostech vybavení tohoto interiéru zase někdy příště.