Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkční postele, skvělý nápad pro malé prostory

Malý dětský pokoj a boj o každý centimetr, abyste do něj dostali vše, co děti potřebují a zároveň jim nechali nějaký prostor na hraní. V současné době je toto takřka běžné dilema. Jak do malého pokojíčku pro vaše dítě, nebo dokonce pro tři děti, dostat postel, stůl i šatní skříň a zachovat prostor pro hraní? Výrobci nábytku přišli s praktickým a důmyslným řešením. Dětský pokoj vybavíte plnohodnotně díky takzvaným multifunkčním postelím.

Vybrat si můžete hned z několika variant a to nejen pro jedno dítě, ale i pro dvě nebo dokonce tři děti.

Vyvýšená postel s vysouvacím či pevným psacím stolem a úložným prostorem pro jedno dítě

Multifunkční vyvýšené postele jsou skvělou volbou zvláště pro menší děti. Postele nejsou tak vysoké a přitom ukrývají praktický vysouvací psací stůl a dostatek úložného prostoru v podobě šuplíků.

 

                                                         Multifunkční postel se stolem pro dva On - line Zone black      


Alternativou těchto postelí je pak postel s pevným stolem, který zajišťuje o trochu větší stabilitu a nosnost oproti výsuvným stolům na pojezdech.

Dětská postel se stolem Kric      Dětská postel s prostorem bílá Drag

 

Patrová postel s psacím stolem a úložným prostorem pro jedno dítě

Multifunkční patrové postele využívají plnohodnotně prostoru pod postelí, kam se vám vejde velký pracovní stůl nebo dokonce i stůl se šatní skříní a poličkami. Můžete si vybrat nejen z řady barevných provedení, ale i z různých variant uspořádání prostoru pod postelí dle vašich potřeb.

 

                                                  Patrová postel s psacím stolem a skříní Heavy, industriální odstíny

 

Patrová postel do L pro dvě děti s psacím stolem a úložným prostorem

Důmyslné řešení, díky kterému ušetříte opravdu hodně místa v pokojíčku pro více děti. Tyto multifunkční patrové postele totiž využívají zásuvných modelů. Součástí jsou dvě postele, psací stůl a úložné prostory v podobě šuplíků pod postelí. Když je čas na psaní úkolů, jednoduše vysunete velký stůl, ke kterému se pohodlně vejdou obě děti. Večer naopak stůl zasunete a vysunete druhou postel.

 

                                   Patrová postel do L Palatino - tyrkys

 

Dalším typem multifunkčních postelí pro dvě děti jsou patrové postele do písmene L. Součástí je pevně ukotvený stůl, který zaručuje stabilitu a úložný prostor v podobě šuplíku pod postelí, šatní skříně ukryté v ně patra postele, poliček a nočního stolku.

 

                                  Patrová postel do L cascina, white - variabilní


Zajímavou variantou od klasických patrových postelí pro dvě děti jsou i patrové postele bez psacího stolu, ale s velkým úložným prostorem v podobě šatních skříní a šuplíků.

 

Poschoďová postel pro kluky B s modrými prvky

 

Dětská palanda pro 3 děti

Multifunkční postel pro 3 děti je ideálním řešením, jak do malého pokojíčku poskládat bez problémů všechny tři děti a nezaplnit ho nábytkem. Podobně jako u postelí pro dvě děti, postel pro tři děti disponuje vysouvacím psacím stolem a postelí. Třetí lůžko je pak schováno v šuplíku pod postelí.

 

 

Druhým řešením, jak vybavit dětský pokoj pro tři děti, jsou patrové postele bez psacího stolu, které mají dvě pevné postele a třetí lůžko je možné vysunout z pod postele. Tyto postele disponují úložným prostorem v podobě šuplíků a poliček. Zkrátka variant je celá řada a všechny najdete na našich stránkách.