Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Multifunkční postele do malých interiérů dětských pokojů

Pokud máte pro vybavení dětského pokoje k dispozici opravdu jen velmi málo místa, nabízíme vám řešení našich dětských multifunkčních postelí, díky kterým vybavíte dětský pokoj plnohodnotně, prakticky i zábavnou formou. Co vlastně taková multifunkční postel nabízí? Hlavně na malém prostoru je schopna změnit své funkce. Součástí těchto dětských multifunkčních postelí není pouze lůžko na spaní, ale také kupříkladu psací stůl, zásuvky a police. Tyto dětské postele s úložným prostorem a vybavením, které každé dítě potřebuje, ušetří nejen místo v pokojíčku, ale i vaše finance. Není potřeba kupovat téměř žádný další nábytek.

 

Dětské vyvýšené postele

Dětská multifunkční postel se hodí do každého pokojíčku, a díky našim velice povedeným designům mu dodá styl a jedinečnou atmosféru. Vybírat můžete designy jak pro dívky, tak pro kluky. Barevné kombinace jsou laděny do typicky dívčích či chlapeckých odstínů. Najdete samozřejmě i neutrální varianty, které se nejlépe hodí do pokojíčku sourozenců dívky a chlapce. Tak například velmi praktický design, jako řešení místa na spaní v rozměrově malém dětském pokoji nabízí francouzský výrobce u dětské postele pro dívky Milky. Samozřejmě změnou dekorací může tato postel stejně tak vyhovovat chlapcům. Dětská postel v ceně s roštem nabízí psací stůl, který je pevně k posteli připevněn. Jeho stabilita a nosnost je tak daleko větší, než u psacích stolů zasouvacích. Nechybí ani úložné prostory v podobě dvou hlubokých zásuvek a výrobce si dal záležet také na bezpečnosti pro vaše děti. Schůdky k posteli mají dostatečně širokou nášlapnou plochu. Velmi příjemné je i barevné ladění dětské postele, které kombinuje odstín bílé s přírodní imitací šedého dub. Unikátní na dětské posteli je možnost volby velikosti rozměru místa na spaní. Pokud máte opravdu malý dětský pokoj, můžete postel sestavit s rozměrem místa na spaní 90x190 cm. Pokud máte dostatek místa v interiéru, lze dětskou postel sestavit v rozměru místa na spaní 90x200 cm. Jediné, co musíte udělat je, před montáží postele se rozhodnout, jak velký prostor pro matraci chcete. Autorem dalšího návrhu dětské postele Sacha je také francouzský výrobce, který neklade důraz jen na perfektní, do detailů zpracovaný design, ale rovněž vysokou kvalitu. Rovněž materiál lakované mdf desky ke kvalitě nemalou měrou přispívá. Nabízíme také možnost pořízení dalších dílů z kolekce, pro sestavení kompletního dětského pokoje v jednotném designu.

 

   

 

Dětské patrové postele

Mezi velmi oblíbené na našem portále patří dětské patrové postele multifunkční. Multifunkční dětské patrové postele nabízíme jak pro menší tak i větší děti. Patrové postele se schůdky vhodné pro menší prostory a pokojíčky s variantou pro dvě, ale klidně i tři děti. Patrové postele mají spousty úložných prostorů a hodí se nejen pro spaní, ale i zábavné hry. Máme velmi širokou nabídku postelí francouzských výrobců, kde je kladen důraz na kvalitu, pohodlí a hlavně bezpečí dětí. Představujeme návrhy nejrůznějších barev a provedení. Od postele pro jedno dítě, kdy ve spodní části je například psací stůl, přes patrové postele pro dvě děti a dokonce i pro tři děti. Pokud máte pro své dítě a zařízení jeho dětského pokoje velmi málo místa, řešením může být jistě pořízení multifunkčního designu patrové postele Swan.

 

   

 

Ve skutečnosti patrová postel nabízí jedno místo na spaní. Lůžko je vyvýšené a takto vzniklý prostor využil výrobce ne, jak jsme zvyklí na druhé místo na spaní, ale pro umístění dalších dílů nábytku, které pak nemusíte rozmisťovat v místnosti. Ušetřený tak prostor v interiéru poskytne vašemu dítěti větší volnost pohybu, třeba také na hraní, ale především na to, aby se cítilo příjemně. To naopak patrová postel Swan, nabízí spousty prostoru na spaní a přitom nezabere prostor ve vašem interiéru dětského pokoje. Tato dětská patrová postel je vhodná do bytů, malých pokojíků či chat. Šetří drahocenné místo v místnosti, přitom poskytuje dostatek prostoru pro spaní tří dětí, a navíc poskytuje police pro ukládání hraček či jiných předmětů. Patrová postel má schůdky se zábradlím, které jsou bezpečnější než žebřík. Pod schůdky je poté spousta odkládacího prostoru pro hračky, knížky, lampičky a jiné drobnosti. Horní zábrana je dosti vysoká a celé horní lůžko je zapuštěno dovnitř konstrukce. V maximální míře tak zábrana zamezí pádu dítěte z výšky.

 

                                      

 

Jak můžete vidět, dětská multifunkční postel se hodí do každého pokojíčku, a díky našim velice povedeným designům mu dodá styl a jedinečnou atmosféru. Ke všem modelům nabízíme dopravu zdarma. V kategorii dětský nábytek, najdete mnoho jiných postelí pro děti v sekci dětské postele.