Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Multifunkční postele do malých dětských pokojů

Nábytek Aldo, stále rozšiřujeme nabídku dětských postelí. Mnoho z Vás, má malé interiéry dětských pokojů a řešíte, jak nejvhodněji zařídit pokoj dítěti, aby mu poskytl vše potřebné v malém prostoru. Náš francouzský výrobce nabízí širokou škálu multifunkčních postelí, které Vám dnes představíme.

Prostor pro hraní

Novinkou na našem portále je dětská patrová postel Tom a Higher v příjemném, barevném provedení. Dětská postel je sice určena jen pro jedno dítě, ale zařadili jsme ji do kategorie patrových postelí a to právě z toho důvodu, že lůžko je vyvýšené. Prostor, který tak vzniká pod lůžkem, děti velmi milují. Využívají ho k hrám a poskytuje jim soukromí. Nabídka dětských postelí od francouzského výrobce patří k velmi oblíbeným. Především pak proto, že nabízí oproti jiným výrobcům velmi hezký, netradiční a zároveň praktický, jak se můžete přesvědčit na následující fotografii. V nabídce souvisejícího zboží najdete další díly dětského nábytku tak, aby designově mohly být spojeny v jednom interiéru s postelí. Samozřejmě, že vše v oblíbeném, bílém odstínu.

 

Patrová postel Tom     Patrová postel Higher

 

Postel se vším všudy

Do popředí zájmu, především zákazníků s malým bytem, se dostává stále častěji právě multifunkční nábytek. Mezi nejvíce oblíbené se právě dostaly do popředí multifunkční dětské postele, které jsou vhodné do interiéru dětských pokojů v panelákovém bytě. Multifunkční postel, kterou Vám představíme na další fotografii, nabízí také psací stůl, který můžete kdykoliv v případě potřeby zasunout a police se skříňkou, které zase nabízejí tolik potřebný úložný prostor. Designem se tato postel hodí jak pro malé slečny, tak pro chlapce. Je provedena v odstínu bruges a rovněž ve stejném odstínu, nabízí náš portál další segmenty nábytku do dětského pokoje, kterým můžete dětský pokoj dovybavit.

 

Dětská postel Reverso    Dětská postel Kurt

 

Doufáme, že jsme Vás dnešní nabídkou multifunkčních postelí přesvědčili o tom, že i v malém interiéru dětského pokoje, můžete svým dětem poskytnout vše potřebné, co do dětského pokoje patří.