Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Multifunkční dětská postel Chic, white-blue

Výrobce: Dekit
Kód: RIDK004-2021
 • rozměr místa na spaní o velikosti 90x200 cm
 • cena postele s roštem, psacím stolem, policemi a dvěma šuplíky
 • celková nosnost postele 90 kg
 • postel lze sestavit zrcadlově, variabilní
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
16 805 Kč

Parametry produktu

Výška: 120 cm
Délka: 205 cm
Hloubka: 107 cm
Nosnost: 90 kg
Hmotnost: 126 kg
Počet balíků: 4 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Pro věk dítěte: 3 - 18 let
Barva: bílo-modrá
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: větraná deska
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: levá i pravá varianta
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Multifunkční postel je ideální řešení pro menší dětský pokoj

Nabídka multifunkčních postelí je na našich stránkách rozhodně jedna z největších na našem trhu a tak si myslíme, že opravdu již lze vybrat cokoliv tak, aby jste byli spokojeni. Celá řada designů, ale také odstínů, které vždy mají za cíl nejen to, aby se dětská postel líbila, ale především v malém interiéru dětského pokoje ušetřila pokud možno co nejvíce místa. Dětský pokoj by neměl být jen elegantní a hezký, ale také prostorný a vzdušný. Docílit takového dětského pokoje, kde zbude i místo na hraní je v dnešní době již opravdu snadnou záležitostí. Nejvíce místa ušetříte vždy správnou volbou, výběrem dětské postele, ideálně multifunkční provedení s psacím stolek jako vám představujeme právě teď, nebo patrovou postelí s psacím stolem. I těch je v nabídce spousty.

Kolekce Chic vám nabízí inspiraci, jak bydlí děti ve Španělsku. I v této zemi rodiče stejně jako u nás, jednoduše potřebují v dětském pokoji šetřit místemPokud vás dětská postel oslovila a máte dvě děti a chcete tohoto praktického designu pro úsporu místa v pokoji využít, lze. Dětská postel je variabilní, lze sestavit zrcadlově a tak můžou mít děti tyto dvě postele naproti sobě. A pokud máte dvě děti, holku a kluka, ani to není překážkou, identickou dětskou postel najdete v nabídce i s modrými úchyty.

Multifunkční postel ve zkratce

 • rozměr místa na spaní o velikosti 90x200 cm

 • cena postele s roštem, psacím stolem, policemi a dvěma šuplíky

 • celková nosnost postele 90 kg

 • postel lze sestavit zrcadlově, jak je uvedeno v přiloženém návodu

 • v identickém designu také postel s růžovými prvky pro dívky

 • kvalitní, velmi efektivní zpracování s maximálním ohledem na prostor

 • nabídka dalších dílů nábytku v kolekci Chic k dispozici

 • španělský výrobce nábytku s certifikací

 • snadná montáž v několika krocích

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dekit, RM
Španělský výrobce, který se soustředí na velmi moderní designy, využívající rovněž nové technologie a odstíny, které jsou zcela netradiční a nové. Španělský výrobce, který nabízí trendy design napříč všemi místnostmi, od obývacího pokoje, přes ložnici, předsíň až po dětský pokoj. Design, který se v mnoha ohledech, především pak pro kategorii dětského nábytku, soustředí na maximální úsporu místa ve vašem interiéru. Buď netradiční a spokojení s designem až ze slunného Španělska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu