Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Možnosti postelí s úložným prostorem

Je velmi dobře, že v posledních letech designéři nábytku přinášejí stále nové nápady, jak a čím ušetřit místo v místnosti. Snad největší pokrok, či posun designu zaznamenaly právě postele a to jak dětské postele, tak manželské postele. Bohužel jen málokdo z nás disponuje velkým prostorem na bydlení. Díky stále novým designům však zařízení interiéru byť i malých rozměrů již nemusí být složitá záležitost. Dnes může být interiér vybaven vším potřebným bez toho, aniž by byl přecpán nábytkem k prasknutí. Jak ušetřit místo v ložnici, nebo dětském pokoji, o tom je dnešní článek. Řešením může být pořízení postele s úložným prostorem. Vyberte si z široké nabídky možností.

Dětské postele s úložným prostorem, multifunkční postele

Patří k těm, které kromě klasických šuplíků jako možnosti úložného prostoru nabízí ještě komodu, skříň, nebo police. To vše je navíc doplněno psacím stolem na vysunutí, který v případě potřeby volného prostoru v místnosti můžeme zase pohodlně zasunout do "útrob" multifunkční postele. Ano, to vše může být schováno v jedné posteli. Ale snad nejlépe pro představivost poslouží fotografie, které nabízejí jen minimum z možných multifunkčních postelí na našich stránkách.

  

                                                          Dětská postel Reverso

                                                                              

 Dětské postele s úložným prostorem, šuplíky

Nejčastějším řešením jsou při zařizování interiéru dětského pokoje postele s úložným prostorem v podobě šuplíků pod postelí na vysunutí. Ale i zde nám dávají výrobci na výběr z několika variant. Základním dělením je pak typ šuplíků, jelikož u některých postelí je šuplík s vyztuženým dnem a po celé šíři a délce postele a takový šuplík pak lze využít také jako možnost dalšího spaní. Postele s šuplíkem na spaní pro možné umístění matrace je tak zcela odlišným řešením dětského pokoje pro dvě děti, kdy již nejsme nuceni pořizovat patrovou postel. Stále také mnoho rodičů nemá dobrý pocit, když dítě spí v takové výšce, kterou má horní palanda patrové postele. Postel pro dvě děti tedy může být nízká a druhé spaní získáme právě vysunutím šuplíku.

 

Sestava nábytku Kwai   Sestava nábytku Chic

 

Dalším řešením úspory místa jsou dětské postele s šuplíky z několika stran pro větší rozložení a přehled předmětů, které do šuplíků budeme umisťovat. Dnes si již můžete vybrat dokonce postele, které nabízí šuplíky ze všech stran, tedy klasicky z bočních stran postele, ale také z části u nohou. Rovněž tento typ postele patří k velmi oblíbenému řešení úspory místa v malých interiérech dětského pokoje.

 

                                                    Dětská postel Snoop

 

Manželské postele s úložným prostorem

Dnes již není ničím výjimečným, že i manželské postele nabízí šuplíky, rovněž v několika variantách na výběr. Ložnice tak díky posteli s úložným prostorem může být zase o něco vzdušnější a příjemnější. Šuplíky však jako doplnění manželské postele nějaký ten rok registrujeme. Co je však ve světě designu novinkou, jsou nejrůznější nadstavce k posteli, ale také noční stolky, které z postele můžeme vysunout a zase zasunout, v neposlední řadě, letos jsme poprvé také představili postel, kterou můžete dle potřeby měnit také na šířku. Co vše nabízí dnešní výrobci je možná pro některé z vás ještě velkou neznámou, jelikož design nejen postelí, ale nábytku všeobecně, zaznamenává v posledním roce velký převrat.

 

Manželská postel Lanka graphit     Manželská postel Lanka white

 

A tak snad malá rada na závěr. Pokud se chystáte pořídit pro váš malý byt něco nového, projděte si nabídku nejnovějších designů velmi pozorně. Možná budete překapeni, co vše dnešní design nabízí a co vše třeba do obyčejné postele můžete "schovat".