Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Možnost propojení interiéru

V dnešní době je velmi moderní propojování interiérů ať už kuchyně s jídelnou, nebo například obývací pokoj s jídelnou. Samozřejmě,ne každý interiér vaši domácnosti, tuto možnost dovoluje. Ale pokud patříte mezi ty šťastné a máte tuto možnost, díky velkému interiéru obývacího pokoje, máme pro vás malou ukázku, jak můžete obývací pokoj s jídelnou velice elegantně propojit.

 

Kolekce nábytku do obýváku i jídelny

Moderní obývací pokoj a jídelnu, cenově velmi dostupné nabízí francouzský výrobce svou kolekcí Travis. Tato kolekce nabízí jednoduché a velmi praktické řešení obývacího pokoje dokonce i v malých prostorách. Kolekci nabízí francouzský výrobce ve dvou barvách, přírodní světlý odstín spojený s tmavě šedou. Odstíny uvádíme na fotografiích stejně tak, jako obývací stěnu a jídelnu v interiéru, pro lepší představivost co jejich pořízením docílíte. Kolekce nabízí další samostatné díly, můžete si tak pořídit ve stejném designu regály, konferenční stolek apod. Francouzský výrobce se snaží docílit moderního a kvalitního designu za velmi příznivou cenu.

              

   

 

 

Kolekce v populárním bílém provedení

Tuto kolekci nabízí francouzský výrobce v moderním odstínu bílé, v designu můžeme říci velmi nadčasovém. Odstín, který výrobce zvolil pro tuto kolekci působí velmi elegantně. Milovníci bílých odstínů, si jistě přijdou na své. Materiálem je laminátová deska, která není náročná na údržbu a je odolná vůči mechanickému poškození. Na dalších fotografiích uvádíme jakými díly lze jídelnu ještě rozšířit v případě, že potřebujete více úložných prostorů, nebo chcete jídelnu a obývací pokoj v jednotném designu.

                

   

 

Francouzský výrobce moderního nábytku, nabízí vysokou kvalitu a ojedinělý design! Doufáme, že si z naší dnešní nabídky vybere každý to, co je pro něho to nejlepší!

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.