0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Modrý dětský stolek s židlemi z masivu My color

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00265-2015
3 518 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Cena: 2 křesla, stolek
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětská židle: 28x50x28 cm
Dětský stůl: 50x47x50 cm

Dětský nábytek z masivu, tradiční odstín pro kluky

V nabídce dánského výrobce najdete široký výběr odstínů dětského nábytku z masivu. Kombinací, jak barevně sladit dětský pokoj je celá řada. Mezi tradiční a nejčastěji pořizované odstíny pro děti patří rozhodně modrá u kluků, nebo růžová a fialková u holek. V nabídce najdete identický design stolu a židlí z masivu také třeba v oranžovém, zeleném, červeném odstínů, ale i mnoha dalších méně tradičních. Kromě stolů a židlí z masivu lze ještě v různých odstínech pořídit dětské postele, nebo kontejnery na pojezdech z masivu. Dětský pokoj z masivu v kolekci My color může být opravdu veselý a barevný, ostatně jak dokládají i ilustrační fotografie návrhů dětských pokojů.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle a stolu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská židle z masivu 36-1026-79-000

Dětská židle z masivu 36-1026-79-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
973 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.