Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Módní výstřelky sedacích vaků

I když se na našem portále nábytek Aldo sedacím vakům nevěnujeme, respektive jejich prodeji, není důvod proč si nenapsat o tomto módním trendu pár slov.  Ale než začneme, rádi vám představíme co máme na Aldo rádi my, jaký druh sedacího nábytku, třeba pro děti. A jedná se o sedací nábytek, který je také měkký. Nábytek, nebo jiné doplňky opravdu přidáváme každý den, takže naši stálí klienti tak mají možnost pozorovat vývoj a nejmodernější styl, který je na našem, ale i zahraničním trhu. Každý den nový nábytek? Ano, u nás na Aldo nábytku.

 

    Dětský pokoj Snoop

Klasika v jiném kabátě, zpět k sedacím vakům

Sedací vak, velký polštář, komfortní křeslo, všechny tyto názvy by byly možné pro tento bytový doplněk, jako jsou sedací vaky použít. Sedací vaky pokryjí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníku. Vnesou do svého obývacího, nebo dětského pokoje kus módní elegance. Hovořit o tom, že sedací vak není jen módní doplněk, ale že se v něm mohou uvolňovat svaly, dobře relaxovat, je asi zbytečné. Sedacím vakům jsme se na našem portále už věnovali mnohokrát. Dnes Vám spíše chceme představit novinky v této kategorii, které, jak doufáme, Vás zaujmou stejně, jako nás. Například sedací vak Dumpy je klasického vzhledu a přesto se od předcházejících vaků liší hlavně materiálem. Lesklá eko kůže, v několika odstínech k výběru, která není náročná na údržbu, zajistí ve Vašem pokoji opravdovou eleganci.

Sedací vaky značky Hard

Tak to tady ještě opravdu nebylo. Módní výstřelek v kategorii sedacích vaků v podobě kostky. Pro ty, kteří mají rádi geometrické tvary, jsme připravili několik designů této značky. Výplň granulát, který nabízí komfortní posed a výběr materiálu, Vám nabízí vysoce módní trendy. Výběr materiálu je jen a jen na Vás. Kostka je potažena buď lesklou eko kůži, nebo dokonce i pravou kůži v trendy stylu.

Sedací vak pro dva

Ano, čtete dobře! I takový vak pro dvě osoby najdete v novinkách na našem e-shopu! Sedací vak Ufo, je jeden z mnohých, rozměrově i objemově větších sedacích vaků. Sedací vak Ufo má opravdu tu výhodu, že v něm mohou uvolňovat svaly a relaxovat dvě osoby. To jistě ocení nejen zamilované páry, ale hlavně děti, které se nebudou muset hádat, kdo právě v danou chvíli bude na sedacím vaku relaxovat. Vyberte si rovněž ze široké nabídky barev a snadnou údržbu Vám zajistí trendy materiálu lesklá eko kůže.

Pokud Vás sedací vaky zaujaly a máte zájem si některý z nich pořídit, dnes jejich nabídku najdete opravdu téměř všude.  Stačí si jen porozhlédnout po obchodních centrech a na našem portále Nábytku Aldo si pak jen vybrat třeba ten správný dětský pokoj k němu.