Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Módní doplněk – barová židle

Sny o vysokých barových židlích už dávnou nejsou jen nedosažitelnou dekorací zvěčněnou v katalogu o bydlení. Skvěle vypadají, výborně se v nich sedí a perfektně se hodí do jakékoli kuchyně, nebo obývacího pokoje. Ať už potřebujete vytvořit další posezení někde trochu stranou, nebo se potýkáte s malými prostory vašeho interiéru, barové židle jsou v mnoha domácnostech ideálním řešením.

Industriální barová židle

Barová židle je netypickým produktem. Barové židle se v kategorii industriálního designu příliš neobjevuji, ale i těch málo rozhodně stojí za vaši pozornost. Industriální nábytek představujeme jako kompletní vybavení kuchyně, tedy jídelní stoly, kredence a další. Kvalitní laminát ve spojení s kovem, zaručují pevnost a stabilitu. A kov je typickým znakem industriálního designu a dává nejen barovým židlím, ale i dalším dílům nábytku trendy vzhled. Ve spojení s industriálním designem představuje barovou židli, která působí velmi stylově. Na fotografii je v provedení tmavě hnědý odstín, vybrat si designů. A rozhodně nezaostává ani nabídka barových stolů.

 

    

 

Barové židle ve spojení s dalším nábytkem

Jak jsme zmínili, kategorie industriálního nábytku je velmi široká a tak v identickém designu, jako jsou barové židle, můžete pořídit celou řadu dalších produktů. Je to možné tímto trendy designem vybavit kompletně nejen jídelnu či kuchyň, ale i obývací pokoje, kde barové židle mají rovněž své tradiční místo. A na ilustračních fotografiích vám rádi představíme, jak to barovým židlím sluší s dalšími díly nábytku.

 

     

 

Ano, trend barových židlí jako doplnění prodloužené části kuchyňské linky je opět v módě a navíc jsou velmi praktické. Do moderní kuchyně patří bar.

 

                                     Nabídka je velmi široká. Vybrat si můžete od moderních až po ty stylové a to v nejrůznějších designech a nejrůznějších materiálů. Barové židle z masivu ve stejném designu jaké představujeme židle jídelní, barové židle z plastu, kovu a dalších potahových materiálů.

Ať je vaše kuchyně, nebo obývací pokoj zařízen v jakémkoli stylu, určitě do nich najdete, na nábytku Aldo, barové židle s vhodným designem.