Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderními prvky designu obývacích stěn

Vrací se snad ve světě designu nábytku do obývacích pokojů staré mohutné obývací stěny? To opravdu ne! Ale i tak vám dnes představíme obývací stěny našeho francouzského výrobce úplně v jiném kabátě. Jedná se vlastně možná více o televizní, než obývací stěny. Posuďte sami na přiložených fotografiích, které vám dnes nabídnou možná inspiraci, jak lze také netradičně přistupovat k vybavení obývacího pokoje.

Televizní média

Tento výraz „ Televizní média“ se u nás, jako takové slovní spojení, moc nepoužívá, a není příliš v podvědomí zákazníků. Známe je spíše pod výrazy, jako je například domácí kino. Jedná se o obývací stěny, které jsou vhodné do malých, interiéru obývacího pokoje a nabízejí hlavně sestavu pro Vaše televizní vybavení. Nábytek do obývacího pokoje v podobě těchto velmi zajímavých sestav zcela jistě osloví milovníky moderního designu ve světě bydlení. Navíc francouzský výrobce, náš partner v prodeji nábytku patří k velmi kvalitním.

 

                                                                  Obývací stěna On Air

 

Kolekce On Air nabízí široký výběr z nabídky samostatných dílů určených pro vybavení nejen obývacího pokoje, ale také jídelny. Televizní stěna je jedním z dílů. Pokud máte pro vybavení interiéru obývacího pokoje málo místa, můžete pořídit televizní stěnu jako samostatný díl, pokud jste majiteli prostorného interiéru nabízí možnost doplnění daného místo dalšími díly z této kolekce. Nabídka je velmi unikátní především díky důmyslnému designu a s ohledem na moderní design a zpracování do sebemenších detailů je cena více než dostupná.         

                                         

                                                  

                                                         

 Opět jeden z důkazů, že francouzský výrobce nabízí na našich stránkách opravdu to nejlepší. Moderní design za velmi dostupnou cenu, navíc vždy ve velmi moderních odstínech. Stejně je tomu také v případě obývací stěny Ios, která nabízí jednoduchý a funkcionalistický nábytek do obývacího pokoje. Kontrastní provedení bílá-ebony lze dále doplňovat nejrůznějšími dekoracemi a zařízení interiéru obýváku i přes prvoplánový kontrast působí harmonicky.

 

      

 

Francouzský výrobce svým designem a řešením bydlení vždy překvapí! Doufáme, že jsme vás ojedinělým designem obývacích stěn oslovili.