Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní zařízení kuchyně

S čím vším, přijde ještě francouzský výrobce na trh, je opravdu nepředvídatelné. Nově jsme pro Vás zařadili, ať už kuchyňské linky, originálních designů, nebo jídelny, které jsou na našem portále, stále více žádané. Jak může vypadat kvalitní a moderní nábytek do kuchyně a jídelny, Vám dnes představíme.

 

                                                                             Kuchyňská linka Manchester

 

 

Kuchyňské linky, zaostřeno na malý byt

Pokud bydlíte v podnájmu a nechcete investovat do kuchyňské linky na míru, pak je ideální pořídit kuchyň jako celek, kterou lze případně přestěhovat i do dalšího bydlení. V kolekci Manchester od francouzského výrobce nábytku s certifikací, máte možnost vybírat z nabídky samostatných skříněk a kuchyňskou linku si tak sestavit individuálně dle vlastních potřeb, nebo můžete využít některé z nabízených sestav v podobě kompletního návrhu kuchyňské linky jako je tento.

                                            

Kolekce Manchester však nenabízí pouze kuchyňské linky. Nabízí celou řadu možností, které mohou doplnit kuchyňskou linkuŠiroký výběr jídelních stolůbarových stolů v designu kuchyňské linky, ale můžete pořídit také navíc vitrínunebo komodu, kdyby vám úložné prostory v kuchyňské lince nestačilyVše může být ve vašem prostoru kuchyně a jídelního koutu příjemně sladěno. Francouzský výrobce nabízí velmi kvalitní nábytek, kdy kvalitu dokládá několika certifikáty. V kolekci Manchester máte rovněž možnost pořídit několik sestav kuchyňských linek dle toho, jak vám vyhovuje, můžete také pořídit kuchyňské skříňky samostatně a sestavit si kuchyňskou linku dle vašich individuálních potřeb.

Jídelna, nebo jen jídelní koutek?

Máme tu čest vám představit jeden z nejvíce trendy barových stolů. Exkluzivně jen na našich stránkách trendy design od francouzského výrobce nábytku s certifikací. Výrobce vhodně zvolil pro design barového stolu velmi žádaný industriální design, který především tomuto stylu stolu velmi sluší. Dobrou zprávou je, že v identickém designu jaký nabízí barový stůl, máte možnost na našich stránkách pořídit celou řadu dalších dílů nábytku. Lze tak sestavit kompletní vybavení kuchyně či jídelny a to velmi netradiční, originální vybavení kuchyně či jídelny.

                                                                  

Barový stůl můžete, jak jsme zmínili již v úvodu, v případě potřeby rozložit na větší rozměr, především pak samozřejmě máme na mysli větší jídelní plochu. Barový stůl nabízí komfortní posezení pro tří, možná i čtyř člennou rodinu a můžete si také design přizpůsobit vašemu interiéru. Lze sestavit zrcadlově. Úložný prostor barového stolu, který vůbec není zanedbatelný, ale velikostí vás rozhodně překvapí, může být umístěn po levé i pravé straně. Tradiční spojení industriálních odstínů, černá a přírodní imitace světlého dubu je trend, kterému to opravdu sluší všude.