Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Moderní skříňky na zavěšení Namur 416757

Výrobce: DME - F
Kód: DME00104-2015
1 872 Kč
Dostupnost:
4-5 týdnů
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 27 cm
Šířka: 139 cm
Hloubka: 21 cm
Cena: za 2 kusy
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub šedý
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní a levné řešení úložných prostorů, skříňky na zavěšení

V kolekci nábytku do obývacího pokoje a jídelny od francouzského výrobce je myšleno na vše. I na majitelé malých interiérů, kteří musí v dané místnosti šetřit každým centimetrem. A v takovém případě lze díky důmyslnému designu dnešních výrobců najít hned několik řešení. Jedním z nich jsou skříňky na zavěšení, které vám ušetří místo na podlazeV ceně jsou dvě skříňky identických rozměrů a umístit je můžete kamkoliv. Fantazii se meze nekladou. A pokud máte místo, můžete umístit i více skříněk, třeba čtyři vedle sebe, nebo dvě a dvě různě v obývacím pokoji, ale proč ne třeba i v jídelně. Skříňky můžete spojit do jednoho interiéru s dalšími díly nábytku z kolekce Namur.

 

Jednoduché, kvalitní a velmi levné řešení vašeho interiéru. Materiálem pro výrobu skříněk se stala laminátová deska. Dodání skříněk v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Police na zavěšení Palace J34.590

Police na zavěšení Palace J34.590

Dostupnost:
do 4 týdnů
2 189 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.