Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní šatní skříně do každého interiéru

Nabídka šatních skříní se na našich stránkách v posledním roce velmi změnila. Snažíme se do naší nabídky zařazovat nejnovější trendy ze světa designu. Šatní skříň je díl nábytku, který je velmi praktický a nesmí chybět v žádné domácnosti. Pokud však šatní skříň chceme pořídit ke stávajícímu interiéru, je třeba vybírat tak, aby skříň harmonicky navazovala na ostatní nábytek. Dnes je naštěstí výběr tak široký, že vybrat skříň tak, aby byla pro daný interiér ložnice, obývacího pokoje, nebo předsíně vhodná, není žádný problém. Nabídka šatních skříní na našem portále je sestavena z kolekcí francouzských, holandských výrobců.

 

                                                            Šatní skříň Confidence

 

Šatní skříně otevřené, zcela nový, cenově dostupný trend

Nabídka industriálního designu na našich stránkách se nám v letošním roce rozrostla opravdu o řadu zajímavých "kousků" nábytku. Netradiční je už sám o sobě vždy industriální design, ale koncept otevřené šatní skříně či můžeme říci jakéhosi regálu, stylovému industriálnímu designu ještě přidá. Líbí se nám koncept celé kolekce Rustic brown, kdy můžete desítky dílů za bezkonkurenční cenu mezi sebou spojovat do zajímavých celků.

     

 

Samozřejmě, že pro ty z vás, kteří jsou přeci jen méně odvážní, máme v naší nabídce připraveny klasické skříně. Výběr je na našich stránkách opravdu velký a věříme, že každý z Vás najde co potřebuje. Pokud hledáte šatní skříň, pak při výběru pamatujte nejen na design, který bude líbivý vašemu oku, ale především vnitřní uspořádání. Skříň slouží především k tomu, aby "uspořádala" vaše věci. A tak vězte, že skříň vám bude lépe sloužit, pokud bude praktická, než když dáte přednost pouze tomu, jak se Vám líbí. A ideální spojení je určitě spojení jak designu tak vnitřního uspořádání. Pokud budete hledat šatní skříň na našich stránkách, bude výběr snadný. Na doplňující fotografii je vždy názorně uvedeno, jak která skříň vypadá, je rozdělena uvnitř. Kolik má polic, zda je vůbec má, či se jedná o skříň nabízející šatní tyč bez polic apod. Jak vypadá vnitřní uspořádání skříně, či spíše jaké fotografie máte hledat, uvádíme dále v našem článku.

 

                                             

 

V neposlední řadě, pro ty z Vás, kteří nejsou přílišnými nadšenci moderních designů, máme v kategorii rustikální nábytek širokou řadu stylových skříní, vyrobených z masivu. Dřevo borovice, mahagonu, budu, či dubu vytváří příjemnou atmosféru a zcela odlišnou od moderního designu. Je třeba ovšem počítat také s navýšením ceny, v závislosti právě na materiálu a propracovanosti designu. A v mnoha případech se u stylového nábytku stále ještě pracuje ručně, bez pomocí moderních technologií, které přeci jen nedokážou vše, tak jak člověk.