Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní šatní skříň Jimi G60.173

Výrobce: Gaut
Kód: GA0037-2015
Šatní skříň pro děti, studenty i dospělé díky modernímu designu ve střídmých odstínech. Nabídka francouzského výrobce.
nedostupné
15 933 Kč

Parametry produktu

Barva: dub-tmavě hnědá
Výška (cm): 200 cm
Šířka (cm): 128 cm
Hloubka (cm): 48 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní šatní skříň Jimi

Pokud hledáte pro vybavení interiéru netradiční design, kolekce Jimi vás osloví. nejen šatní skříň, ale každý z dílů. který francouzský výrobce v kolekci nabízí je něčím zajímavý. Díky střídmému designu a odstínům je umístění šatní skříně možné nejen do dětského pokoje, ale i studentského pokoje, nebo dokonce ložnice. Na skříni se nám líbí netradiční dělení úložného prostoru, levá část se zrcadlem a křídlem nabízí čtyři police a pravá část věšákovou tyč která je za netradiční sítí. Opravdu velmi moderní, nadčasové provedení. Vnitřní uspořádání uvádíme rovněž na ilustrační fotografii.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu nepoužil jen laminát, ale i mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Nábytek je rovněž značkový, certifikovaný. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětský pokoj v moderním designu, řešení až do dospělosti dítěte

Pokud nechcete měnit interiér dětského pokoje každých několik let dle věku vašeho dítěte, pak řešením je spíše výběr ze střídmějších kolekcí. Nábytek tak využije vaše dítě i v období dospívání, kdy příliš dětské motivy by byly už nepříjemné. Vždy je ekonomičtější volit střídmější design nábytku a raději interiér přizpůsobovat věku dítěte volbou vhodných dekorací. Kolekce Jimi nabízí také na výběr ze dvou rozměrů postele, můžete zvolit místo na spaní 90x200 cm, nebo 120x200 cm. I nabídka dalších dílů je velmi originální a především pak nabízí široký výběr.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu