Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní regál Jimi G60.326

Výrobce: Gaut
Kód: GA0038-2015
Velmi praktickým dílem nejen v dětském pokoji, ale i studentském, nebo kanceláři, může být regál z kolekce Jimi. Francouzský výrobce.
nedostupné
4 581 Kč

Parametry produktu

Barva: dub-tmavě hnědá
Výška (cm): 200 cm
Šířka (cm): 48 cm
Hloubka (cm): 42 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní regál pro děti i dospělé

Regály a knihovny jsou vždy vítaným pomocníkem v každém interiéru. Patří také ve většině případů k cenově dostupnému nábytku. Kolekce Jimi francouzského výrobce nabízí široký výběr ze samostatných dílů a i když je kolekce určena pro vybavení dětského pokoje, střídmý design a spojení odstínů dovoluje umístění regálu třeba i do kanceláře. Nadčasové řešení, velmi příjemný design a možnost pořízení dalších dílů nábytku v neméně zajímavém provedení. K regálu vám určitě doporučujeme psací stůl a kontejner na pojezdech. Těmito díly vytvoříte ideální podmínky pro učení dětem, nebo pro práci v kanceláři.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu nepoužil jen laminát, ale i mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Nábytek je rovněž značkový, certifikovaný. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu