Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní psací stůl do kanceláře

Nejzajímavější designy pro vybavení kanceláře nabízí německý výrobce. Nabídka se soustředí především na bílé psací stoly, které nabízejí nejen moderní design, ale čisté, netradiční linie. Psací stoly jsou také navrženy s ohledem na jejich maximální funkčnost a flexibilitu při práci. Co vše lze dnes vlastně vyrobit, jaký design navrhnout, je až k neuvěření. Výchozími materiály pro výrobu psacích stolů je u většiny výrobců mdf deska, sklo, kov v chromované úpravě a lamino.

 

Psací stůl Rox graphite     Psací stůl Shiro v lesku

 

Umíte si vybrat psací stůl?

Pořídit psací stůl tak, aby jste byli spokojeni, není jednoduché. Zcela určitě by jste měli věnovat pozornost několika zásadním pravidlům, které tak, jak doporučují bytoví designéři uvádíme v krátkém přehledu.

 

Psací stůl pro práci 8 hodin denně a více:

- velikost pracovní plochy minimálně 120x60 cm
- výška pracovní plochy v rozmezí od 72 do 78 cm
- úložné prostory (měli by jste samozřejmě vybrat s ohledem na jejich potřebu a měli by být dostatečně velké)
- pro dlouhodobou práci jsou vhodné také rohové psací stoly, nebo zásuvkové kontejnery na kolečkách k snadnému přemístění)
- kvalitní kancelářská židle (bez té se při dlouhodobé práci, sedavém zaměstnání neobejdete)

 

Psací stůl k občasné práci, pro domácí kanceláře:

- velikost pracovní plochy může být malá, dostatečná je i v rozměru 80x50 cm
- výška pracovní plochy od 72 do 78 cm (stejná jako při sedavém zaměstnání)
- úložné prostory (především pro malé psací stoly doporučujeme mobilní kontejnery, které nemusí být umístěny pod deskou stolu)
- pro sezení na pár minut nemusíte až tak investovat do kvalitní kancelářské židle

 

                                  Nábytek do kanceláře Start Up

 

 

Rohové psací stoly, flexibilní řešení dle potřeby

V naší nabídce také najdete od německého výrobce velmi netradiční psací stoly, které můžete rozložit. Pokud se tedy chystáte k delší pracovní činnosti, díky vysoké kvalitě máte možnost psací stůl vlastně rozložením zvětšit. A v případě že nepracujete a nechcete, aby vám psací stůl zabíral v interiéru třeba obývacího pokoje moc místa, stůl složíte. Unikátní design, který vás možná, stejně jako nás, překvapí.

 

      

 

Nabídka je velmi široká a pro zařízení pracovního prostředí v práci, nebo doma, je z čeho vybírat. Dnes jsme vám nabídli převážně psací stoly moderním, v bílém provedení z Německa, ale samozřejmě že u nás najdete také rustikální psací stoly, nebo psací stoly z lamina a v neposlední řadě dětské psací stoly.