Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní propojení interiéru

Pokud disponujete dostatečně velkým interiérem obývacího pokoje a máte tu možnost s propojením jídelny, pak máme pro Vás velice kvalitní a moderní nábytek od našeho předního francouzského výrobce. Francouzský výrobce je jedničkou na našem portále, nejen pro jeho pověstnou kvalitu nábytku a dostupnou cenu, ale zcela jistě každého osloví originální, nezaměnitelný design, který si pohrává s moderním designem u všeho nábytku.

                        Kolekce nábytku Ness do obývacího pokoje      Kolekce nábytku Ness do jídelny

Odstín grafit je velmi trendy

Právě kolekce Ness, nabízí nábytek jak do jídelny, tak do obývacího pokoje. Úžasné propojení v jedno, je opravdu originální. Na první fotografii, jsme Vám představili, jídelnu Ness, kde hraje hlavní roli jídelní stůl a moderní komoda i vitrína Na následující fotografii, Vám z této kolekce, nabízíme obývací pokoj Ness, která s propojením s jídelnou vytvoří opravdu originální design interiéru. Můžeme říci, že obývací stěna, stejně jako další díly této kolekce jsou v oblíbeném retro stylu. Ke stěně si můžete nejen přiobjednat další díly, jako například konferenční stolek, ale dvířka můžete vyměnit za bílý odstín. Dostanete tak zcela jinou podobu, kterou jsme označili, představili na prvních fotografiích. Odstín grafit, který výrobce zvolil pro tuto kolekci, působí velmi elegantně a milovníci tmavších odstínů, si jistě přijdou na své.

                                                                                Nábytek do jídelny a obývacího pokoje Ness white

Pastelové a výrazné odstíny jsou velmi originální

Pokud máte pocit, že vás interiér vás nudí a je zbytečně fádní, můžete ho zkusit rozzářit třeba právě touto kolekcí stylového nábytku. Kolekce Nova, nábytek v temperamentních odstínech a skandinávských liniích vás rozhodně dostane, především pak až v momentě, když zjistíte, jak váš interiér prokouknul.

 

Kolekce nábytku Nova v obývacím pokoji    Kolekce nábytku Nova v jídelně

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.