Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní postele z masivu do ložnice

Možná mnohé z vás od pořízení dřevěného nábytku, či jak spíše asi více znáte nábytku z masivu, odrazovalo jeho typické, stylové zpracování a jeden dostupný odstín, přírodní. V naší nabídce však najdete také nábytek z masivu ve velmi moderním designu a ve vysoké kvalitě, kterou prostřednictvím našeho portálu přináší německý výrobce. Jeho design vás překvapí rovněž odstíny, které na rozdíl od typického přírodního odstínu dodávají nábytku ze dřeva zcela novou tvář. Dalším důležitým prvkem při návrhu designu se pro výrobce stala maximální funkčnost nábytku. A dnes si o využití moderního nábytku z masivu povíme několik skutečností, především pak u manželských postelí. Nejvíce však mají úspěch manželské postele ve spojení mdf desky a masivu.

 

                                   

 

Manželské postele s úložným prostorem z mdf desky a laminátu

Především Francouzi ví, co je to elegance, noblesa, ale také komfort, zkrátka vysoký standard se v této zemí rozhodně nosí. Neplatí to jen o módě, ale rovněž bytovém designu, který je již na první pohled zcela jiný a určitě rozpoznatelný. V kolekci nábytku určené pro vybavení ložnice se nám líbí nejen vlastní design, ale spojení odstínů a velmi překvapivé a přitom stylové detaily. Třeba jako právě polštáře zavěšené na čele postele, které jsou nejen pro váš komfort, ale vypadá úchvatně. Zkrátka francouzský styl má určitě něco do sebe a proto jsme tak rádi, že právě my vám tento styl můžeme představovat již 12 let.

                                                            Kolekce nábytku do ložnice Mimizan

 

Moderní design vám přinášíme i v typickém přírodním odstínu dřeva borovice, samozřejmě v jeho imitaci. Stejně tak jako na našich stránkách také najdete nábytek z masivu, nebo rustikální nábytek ve stylovém designu, již několik desítek let se neměnícím provedení. I v tomto případě je stále spousty z vás, kteří ocení jakoby "staré časy" a dávají takovým designům přednost před moderními. Ať už moderní, či stylový design, v každém případě nábytek německého výrobce je velmi kvalitní.