Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní postel s úložným prostorem do ložnice

Design nábytku do ložnice je rok od roku důmyslnější a také se více soustředí na maximální využití daného prostoru. Dnes se budeme věnovat postelím, které už dávno nejsou jenom místem na spaní. Výrobci přinášejí takové designy postelí, které opravdu překvapí velikostí a členěním úložných prostorů a vaše ložnice díky důmyslnému designu postele nebude muset být až tolik přeplněná jiným nábytkem. Co do vaší ložnice můžeme nabídnout v letošním roce, o tom si dnes budeme povídat. nabídka moderních postelí pro jednu osobu, nebo pro pár od francouzského výrobce.

 

Postel do ložnice pro jednu osobu

Je to celkem nový fenomén, že v nabídce najdete i sestavy ložnic a samozřejmě s tím spojenou nabídku postelí, které jsou určeny jen pro jednu osobu. Ale důvod je velmi prostý. Doba je náročná, věková hranice pro zakládání rodiny se neustále posouvá a tak přibývá mladých lidí, kteří si zařizují menší byty jen pro sebe a věnují se kariéře. S tím tedy souvisí i nabídka ložnic pro jednotlivce. Hovoříme zde o postelích, které mají rozměr místa na spaní 140x200 cm, nebo někdy i 140x190 cm. Rozměr, který je dostačující pro komfortní spaní dospělé osoby, rozměr, která se často také využívá pro spaní dospívajícího dítěte. S ohledem na skutečnost, že mladí lidé bydlí především v malém interiéru, který pro ně není finančně náročný, nabídka postelí v tomto rozměru je s úložným prostorem. Design je velmi důmyslný a postel opravdu v mnoha případech může nahradit komodu, nebo šatní skříň, respektive úložné prostory postele.

 

Postel Most pro jednu osobu    Rafinované úl. prostory postele Most

 

Představujeme nábytek do ložnice z kolekce Most, kdy postel se v maximální míře soustředí svým designem na využití dané místnosti. Nejsou zde k dispozici jen šuplíky, ale rovněž nadstavec v záhlaví postele, který nabízí odkládací prostory. První fotografie představuje postel samostatně, druhá fotografie pak postel v sestavě ložnice s dalšími díly nábytku. Návrh jako řešení ložnice pro jednu osobu se nám moc líbí.

 

                         Postel Space Up

 

Nejrůznějších designů postelí, které nabízí celou řadu možností jak ukládat předměty je spousty. Představujeme vám jen zlomek z nabídky, ale nedalo by nám to ještě ukázat design postele Read ve velmi moderním provedení na první fotografii a postel Space Up, která nabízí ty největší možné úložné prostory. Postel Read je velmi variabilní, šuplíky a nadstavec lze umístit jak z levé strany, tak z pravé strany postele. Nebo můžete pořídit postel jen s šuplíky, bez tmavě šedého nadstavce. Obě postele jsou velmi oblíbenou variantou řešení místa na spaní ve studentském pokoji, pro dospívající dítě kdy již klasická dětská postel nestačí.

 

Postel do ložnice pro pár, postel pro dvě osoby

Klasická postel pro dvě osoby, která se označuje také jako manželská postel, je samozřejmě co se týče velikosti místa na spaní větší. Jsou dva rozměry místa na spaní a to o velikosti 160x200 cm a o velikosti 180x200 cm. i zde jsou designy zcela jiné, než řekněme před deseti lety. I pár, tedy dvě osoby mohou mít nedostatek místa pro vybavení interiéru. Proto i klasické postele pro dvě osoby soustředí svůj design na úsporu místa v interiéru.

 

   

 

Na ilustračních fotografiích máte možnost vidět maximální využití postele. první fotografie představuje postel s šuplíkem a praktickým nadstavcem z kolekce Alba, druhá fotografie zase může oslovit tím, že šuplík pod postelí je opravdu hluboký. Pokud máte pro vybavení ložnice opravdu velmi málo místa, rozhodně doporučujeme využít některého z designů postele s nadstavcem. Ten využívá prostor nad lůžkem a nezabírá tak místo na zemi. Šuplík je vždy velmi praktický doplněk každé postele a nemusí to být jen zrovna malý interiér.

 

Nabídka postelí, které svým vlastním designem dokážou ušetřit spousty místa v interiéru je velmi široká. Postele pro jednu i dvě osoby, postele ve velmi moderním designu rozhodně za dostupnou cenu. Tradičním materiálem pro výrobu takovýchto postelí je laminátová deska s tloušťkou 15 až 22 mm. laminátová deska umí nabídnout příjemnou cenu a navíc nevyžaduje žádnou péči. Věříme, že každý z vás si v nabídce najde svůj oblíbený design postele.