Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní postel pro studenta Jimi G60.113-120

Výrobce: Gaut
Kód: GA0032-2015
Moderní postel pro studenta, nebo studentku s místem na spaní o velikosti 120x200 cm. Postel v ceně s roštem. Francouzský výrobce.
nedostupné
8 445 Kč

Parametry produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 127 cm
Délka: 207 cm
Prostor na spaní: 120 x 200 cm
Nosnost: 120 kg
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub-tmavě hnědá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Studentská postel, komfortní spaní pro dospívající děti

Velmi často se stává, že děti přerostou své rodiče. Pamatujte na to, že i když to jsou ještě děti, vzrůstem jim dětská postel s místem na spaní 90x200 cm opravdu již nemusí poskytovat dostatečný komfort. Je čas na změnu, především pak čas na pořízení postele s větším místem na spaní. Francouzský výrobce v kolekci Jimi nabízí postel pro matraci 120x200 cm, což je adekvátní rozměr místa na spaní s ohledem na vzrůst dospívajícího dítěte. Kolekce samozřejmě nabízí celou řadu dalších dílů. Nechybí ani klasická dětská postel, velmi netradičně řešený psací stůl či šatní skříň. Všechny díly kolekce pro vybavení studentského pokoje, ale i dětského pokoje pak můžeme označit za velmi moderní, nadčasové.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu dětského nábytku nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Dětský nábytek je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Zařizujeme studentský pokoj

Co se týče postele, již jsme řekli, že je vhodnější pro dospívající dítě větší místo na spaní. Dalším důležitým dílem je bezesporu dostatečně velký psací stůl. A takový, jak můžete také vidět na ilustračních fotografiích kolekce Jimi nabízí. Student či studentka musí v interiéru mít také velké množství úložných prostorů. I zde se nabízí vhodná varianta a to třídveřová, velmi netradiční šatní skříň. Kolekce je vhodná pro větší děti také spojením odstínů imitace dřeva dub a pastelové tmavě hnědé. Elegantní, oproštěno od sytých dětských barev. Kolekce je pro větší děti velmi vhodnou volbou.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu