Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderní obývací sestavy

V rámci moderních trendů Nábytek Aldo představuje nové moderní sestavy do obývacích pokojů, které nabízejí kvalitu, variabilitu a také originální design. Tyto nábytkové solitéry, které vám v dnešním článku představíme, dodávají interiéru lehkost a často používané led osvětlení u každé ze skleněných polic. Často jsou moderní designy v bílém provedení, ať už v matu, nebo vysokém lesku. Nabídka francouzského a německého výrobce to je také vysoká funkčnost daných dílů.

Vzdušnost a prostornost

Novodobý obytný prostor je vzdušný a svému majiteli nabízí bohatý prostor pro zapojení vlastní fantazie. Klasikou samozřejmě zůstává dřevěný nábytek. Skříňky kombinované se sklem nebo matovým sklem ozvláštní prostor svojí transparentností. Otevřené prosklené vitríny, ve kterých vystavujeme na odiv nejrůznější artefakty, případně sady skleněného nádobí.

 

                                   

 

A pokud hledáte pro obývací pokoj příjemný, moderní nábytek v bílém provedení, v kolekci od francouzského i španělského výrobce si můžete vybrat z řady dílů. S ohledem na opravdu nadčasový design zpracovaný do sebemenších detailů je pořizovací cena nábytku příznivá. Navíc řešení, design nábytku vhodný pro rodiny s malými dětmi, všechny hrany jsou zakulaceny. Ale samozřejmě i pro rodiny bez dětí. V kolekci a samozřejmě také v naší nabídce, najdete jako jeden z dostupných dílů rovněž jídelní stůl, pro řešení jídelního koutu v obývacím pokoji. Pro malé interiéry i pro prostorné místnosti obývacích pokojů.

 

    

 

Proč sestava do obývacího pokoje

Jedním z nejdůležitějších rozdílů, kterými se dnešní systémové sestavy liší od obývacích stěn, vyráběných v předešlých desetiletích, je jejich variabilita. I vzhledově velmi podobné sestavy se od svých předchůdkyň liší především tím, že volba jednotlivých komponent záleží pouze na Vás. Na Vás záleží, zda stěna bude hrát především roli knihovny či zda si ji poskládáme například z úložných prostor na hi-fi techniku, DVD či rodinné stříbro v podobě porcelánu po babičce. Stejně tak rozhodujeme, kam umístíme televizor.

 

                      

 

Změnila se i koncepce dnešních sestav, vrchní komponenty jsou většinou závěsné a dolní mívají stojací provedení. Obývací sestavy, se nejčastěji vyrábějí z mdf desky, která je velice snadně udržovatelná, co se týče údržby. Další důležitá role v moderních systémových sestavách připadá světlu, které má své místo jak v otevřených, tak i uzavřených komponentách.

Doufáme, že se vám dnešní nabídka na našem portále líbí. Obývací stěny lze časem obměňovat zcela podle aktuálních požadavků a za zlomek ceny pořízení nové. Navíc jsou velmi výhodné i při stěhování.