0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní noční stolek Jimi G60.140

Výrobce: Gaut
Kód: GA0034-2015
2 782 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 41 cm
Šířka: 35 cm
Hloubka: 36 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub-tmavě hnědá
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Netradiční design nočního stolku

Pokud jste milovníci netradičního, moderního designu, kolekce dětského nábytku Jimi vás může oslovit. Jedním z dílů je i noční stolek v příjemném spojení odstínů imitace dřeva dub a tmavě hnědé barvy. Nábytek je sice zařazen do kategorie dětského nábytku, ale díky elegantnímu designu a odstínům lze využít i ve studentském pokoji či v interiérech pro dospělé. Noční stolek nabízí efektní zakončení hran a zajímavé řešení úchytky. Horní plocha nočního stolku je rozdělena. Úložný prostor pak v podobě jednoho šuplíku.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu nepoužil jen laminát, ale i mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Nábytek je rovněž značkový, certifikovaný. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.