Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní, nemusí být nutně drahé

Většina z nás máme tak nějak v podvědomí, že trendy designy jsou finančně náročné. Ano i ne. Drahé designy to jsou především originální kousky, které po různu najdete v galériích s nábytkem, a pořizujete si nábytek od více, či méně známého designéra. Samozřejmě v závislosti na ceně. Lze ale také pořídit moderní design za "lidovku". A jestli tomu nevěříte, stačí si projít naší nabídku trendy zpracování od německého výrobce. Ten se snaží přinášet moderní nejen design, ale i použité materiály za ceny, přístupné nám všem. A myslíme si, že jeho záměr se mu poved.

 

 

Kvalita záleží na materiálech

Ano, to zcela určitě, ale k čemu jsou kvalitní materiály s nekvalitním zpracováním. Vše musí jít ruku v ruce. Snažíme se proto vybírat takové výrobce a u nás opravdu už z mnoha zemí, kromě Německa také Francie a Dánsko, kteří si na zpracování dávají záležet. Kvalita s ohledem na stále se zvětšující konkurenci musí být perfektní. Moderní designy na našich stránkách najdete do všech typů interiéru. Zvláště pak chceme upozornit na velmi zajímavé jídelní stoly, ale také zařízení třeba pro kancelář, či vaši domácí pracovnu.

Mezi nejčastěji používané materiály pak patří tvrzené sklo v kombinaci s kovem, které má povrchovou úpravu pomocí chromu. To také nabízí příjemný odstín použitého kovu. Dalším materiálem je mdf deska, která svými kvalitami převyšuje klasickou laminátovou desku. V neposlední řadě to je pak plast. Všechny materiály vám pak můžeme nabídnout v nejrůznějších odstínech, možná i takových, které jsou pro některé z vás již příliš.

 

 

Ale chceme také zdůraznit masiv. Jelikož i ten se začal pro moderní materiály používat a výsledky jsou velmi pozitivní. V nabídce pak pro moderní designy zpracování dřeva najdete řadu manželských postelí, které se soustředí na malé interiéry. Proto nabízejí spousty úložných prostorů, o čemž se můžete přesvědčit na naší přiložené fotografii. Manželská postel Tonight vás dostane, stejně jako celá kolekce. Moderní nábytek si u nás opravdu můžete pořídit.