Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytkové solitéry

Pod názvemobývací sestavasi ti dříve narození docela jistě představí mohutnou sektorovou sestavu, složenou z větších či menších polic, regálů a skříněk, zakrývající většinou celou jednu stěnu obývacího pokoje. To je klasický obrázek minulosti (naštěstí), kdy uniformita a takzvaná „praktičnost“ měla přednost před kvalitou, designem a originalitou. Výrobci se naštěstí od minulosti velmi rychle oprostili a v rámci moderních trendů nabízejí spotřebiteli kvalitu, variabilitu a také krásu. V nabídce nábytek Aldo představujeme nábytek do obývacího pokoje vždy s možností výběru také ze samostatných dílů a to od francouzských a německých výrobců. Dnes si opravdu každý interiér, nejen obývací pokoj, můžete vybavit dle vlastních dispozic bytu.

 

   

Kolekce nábytku do obývacího pokoje a jídelny od francouzského výrobce

 

 

Novodobý prostor

Novodobý obytný prostor je vzdušný a svému majiteli nabízí bohatý prostor pro zapojení vlastní fantazie. Klasikou samozřejmě zůstává dřevěný nábytek. Skříňky kombinované se sklem nebo matovým sklem ozvláštní prostor svojí transparentností. Otevřené prosklené vitríny, ve kterých vystavujeme na odiv nejrůznější artefakty, případně sady skleněného nádobí. Tyto nábytkové solitéry dodávají interiéru lehkost a často používané zrcadla zajímavě odrážejí nejen vystavené předměty, ale i části interiéru samotného.

 

 

Kolekce Adam a kolekce Ethan i přes moderní design zachovávají styl typický pro nábytek ze dřeva

 

Jednoduchost, maximální funkčnost a kvalita, i tak lze obývací stěny charakterizovat. Větší flexibilita ve výběru, na to dnešní výrobci nábytku především kladou důraz. Můžete si pořídit opravdu jen to, co potřebujete.

 

Sedací nábytek

Sedací nábytek – pokud možno ve stejném stylu, nebo ze stejného materiálu jako ostatní zařízení – samozřejmě podléhá módnímu diktátu jako veškeré ostatní zařízení bytu. Vysledovat můžeme tendenci návratů – tzv. retrostyl – do módy se vracejí odlehčené sedačky a křesílka na nožkách z ohýbaného dřeva nebo kovu. V zásadě ale platí – ať už volíme jakýkoliv z nabízených stylů – že potahovina by měla ladit s barevností a zařízením celého interiéru a především, veškeré potahy sedacího nábytku by měly být dobře čistitelné.

 

Závěrem

Doporučit pak lze zařízení interiéru nábytkem od jednoho výrobce – případně ze stejné designové řady. Tímto postupem dosáhneme jednotnosti celého interiéru. Do kombinování stylů se mohou pustit ti zkušenější a odvážnější. Nabídka je skutečně obrovská, spotřebitel může vybírat z desítek materiálových provedení a barev, ale samozřejmě i stylů, výrobců – ti náročnější pak z designových kousků módních návrhářů nebo zvolit variantu výroby nábytku na míru prostoru i vlastnímu vkusu.