Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek do vaší předsíně

Jak zařídit vstup do domu, aby byl praktický, reprezentativní a zároveň cenově dostupný? Přeci jen zařizujeme předsíň a ne ložnici, nebo obývací pokoj a nikomu z nás se nechce do předsíně investovat přehnané částky. Není třeba. Předsíň může být útulná a maximálně funkční díky dnešní nabídce výrobců. Nábytek do předsíně v moderním designu to jsou praktické návrhy v sestavách, či samostatných dílech na výběr, pro malé i velké interiéry. Co je tedy v nabídce aktuálního? Možná vás nábytkem do předsíně překvapíme.

 

    


Nábytek do malé předsíně


Největší nabídku nábytku do předsíně přináší francouzský výrobce. Jeho kolekce jsou levné, funkční a proto právě tento nábytek v naší nabídce najdete. Překvapilo nás, jak lze i v malém interiéru díky důmyslnému designu vytvořit příjemnou atmosféru vstupu do domu. Především v panelákových bytech často řešíme, jak předsíň zařídit, aby jsme do ní vměstnali alespoň více jak tři páry bot. Líbí se nám nabídka vysokých botníků v podobě skříní, kdy křídlem je vlastně zrcadlo.

 

     


Botník (na naši první ilustrační fotografii) má hned několik předností. Je velký, uschováte do něj až 20 párů bot, je praktický, jelikož se v podstatě jedná o skříň navíc se zrcadlem a je vhodný právě do malých interiérů. Zrcadlo opticky zvětšuje prostor, díky velké výšce botníku uschováte dostatek obuvi aniž by jste zabrali v předsíni moc místa a je levný. Nábytek do předsíně, který vás určitě může oslovit. Navíc v kolekci Zapatero výrobce nabízí hned několik odstínů na výběr. Velmi oblíbený je rovněž způsob ukládání obuvi způsobem zavěšení. Každá bota má tak své místo a především tento způsob je velmi přehledný. Rovněž v prostoru nemusíte řešit kam zavěsit zrcadlo, které by také vyžadovalo nějakou prázdnou plochu. Ušetřené místo na stěně místo zrcadla můžete využít k umístění dalšího nábytku. Třeba komody. Nebo věšáku. Samozřejmě i tento nábytek do předsíně u nás najdete.

 
                                              

 

A jak je na tom rozměrově velká předsíň? Samozřejmě, že zařizovat větší předsíň je zcela určitě jednodušší. Ale bohužel zase nákladnější. Pokud máte velký prostor v předsíni, můžete si dovolit vybírat také z nabídky šatních skříní, které je vždy lépe umístit do předsíně, než do ložnice. Ale i zde platí pravidlo, že stejně jako ložnice, ani předsíň by neměla být skladištěm. Do velkého prostoru lze umístit také komody větších rozměrů, věšák, nebo něco k sezení. Ať už stylovou židli, nebo křeslo. Často v mnohých větších předsíních najdeme také ratanový nábytek, jelikož jeho umístění je velmi působivé. Velké předsíně to je také rozměrově větší nábytek. Velké předsíně to je také samostatných stylový věšák, na rozdíl od malé předsíně, kde se snažíme umístit věšák ne do prostoru, ale zavěšením na stěnu. Lze využít také nabídku kompletních předsíňových sestav. Pravidlem bývá, že předsíňová sestava se skládá z velké šatní skříně a botníku v identickém designu.

 

                          
S čím vám tedy v předsíni pomůžeme? Pohodlně uskladnit obuv pro čtyřčlennou rodinu, vyhradit na věšáku místo pro hosty, přehledně uložit klíče, abyste je už nikdy nezapomněli doma. To vše může být hračka již za pár dní. Vytvořte si z předsíně oázu, kde vládne řád a příjemný design.