Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek do obývacího pokoje v dubovém dekoru - Clay

Moderní vitrína s led osvětlením v dekoru dub - Clay

Moderní vitrína s led osvětlením v dekoru dub -...

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
27 204 Kč
Moderní televizní stolek v dekoru dub - Clay

Moderní televizní stolek v dekoru dub - Clay

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
15 620 Kč
Moderní konferenční stolek v dekoru dub - Clay

Moderní konferenční stolek v dekoru dub - Clay

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
12 612 Kč

Moderní linie obývacího pokoje v hřejivém dekoru

Potýkáte se s tím, že máte rádi moderní design nábytku, ale záleží vám i na kvalitním provedení? Pak vás možná zaujme kolekce Clay od francouzských designérů ze společnosti Gautier, jejíž využití kombinace dřevěného dekoru a moderního zpracování dohromady vytváří design, který nadchne nejednoho náročného zákazníka, zatímco kvalita provedení je patrná v použitých materiálech laminátu a mdf desky.
 

Krom designu a kvalitního zpracování je ale dobré myslet také na typ a množství úložných prostorů, kterými by váš obývací pokoj měl disponovat. Ve výbavě by rozhodně neměl chybět televizní ani konferenční stolek. Při jejich výrobě bylo ale myšleno nejen na design ale také na praktickou funkci, kterou by měli plnit. Oba disponují úložným prostorem, který výrazně zvýší váš komfort. K dostání je dále prostorná vitrína, komoda, ale i jídelní stůl. Tím můžete snadno vybavit i váš kuchyňský kout a tím tak oba pokoje sjednotit v totožném designu. 


Gautier 

Výroba je ryze francouzská a soustředí se především na harmonii, upřímnost a soulad. Mimo to firma razí filozofii, která má za cíl neustálé navyšování kvality a klade velký důraz na detail. Proto výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru modernímu stylu života. Rovněž ale věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak díky specifickému způsobu výroby. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Doplňky v pokoji

Filtru neodpovídá žádná položka.