Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek do koupelny

Pokud se Vám podaří správně vybrat nábytek do koupelny, můžete získat nejen příjemný interiér, ale také spousty úložných prostorů. Vhodným výběrem koupelnových skříněk může vaše koupelna nabídnout více, než jen příjemné koupání. V letošním roce jsme na našem e-shopu nabídku koupelnového nábytku rozšířili a to kolekcemi našeho francouzského i německého partnera. Nábytek do koupelny je v moderním, velmi praktickém designu a můžeme v podstatě hovořit o dvou kategoriích, levný a dražší koupelnový nábytek. Co vše Vám můžeme nabídnout si povíme v našem článku.

Nábytek do koupelny v přírodních odstínech

Výběr barvy skříněk do vaší koupelny je velmi důležitý. V nabídce koupelnového nábytku najdete několik základních odstínů a jedním z nich je rovněž přírodní barva. Velmi oblíbený odstín právě do koupelny, nábytek v přírodním dezénu vytváří opticky pocit malé soukromé spa, wellnes studia. Pokud navíc doplníte koupelnové skříňky v tomto designu správným výběrem dekorací, vaše koupelna bude volat po relaxační koupeli. Nábytek do koupelny je technologií výroby i povrchovou úpravou přizpůsoben vlhkému prostředí. To je v koupelnách značné, proto musí být nábytek těmto vlivům odolný. Sestavy nabízené francouzským výrobcem se většinou skládají ze skříňky na umyvadlo, skříně na zavěšení, někdy se zrcadlem a zrcadla nad umyvadlo. V nabídce najdete koupelnový nábytek pro malé interiéry, například v panelákových bytech, ale rovněž pro ty větší, kdy je možnost pořízení více skříněk, či skříňky na dvoj umyvadlo. Sestavy koupelnového nábytku jsou velmi oblíbené, ale v naší nabídce také najdete samostatné skříňky k volnému výběru. Kromě přírodního odstínu je rovněž velmi oblíbenou barvou bílá.

 

     

 

Koupelnové  skříňky samostatně

nabídka samostatných skříněk má  jednu velkou výhodu. Můžete více kombinovat, co do koupelny umístíte, které skříňky potřebujete a které ne. Nemusíte pořizovat skříňku v sestavě, kterou moc nevyužijete. Další výhodou je také to, že skříňky samostatně jsou více jak za příznivou cenu. Ano, pořídit je můžete velmi levně. Na našich stránkách si také můžete vybrat z několika dostupných odstínů.

 

    

 

Do nabídky samostatných skříněk patří skříňky vysoké, skříňky na umyvadlo, zrcadlo, skříňky na zavěšení apod. Nabídka je široká a vybere si jistě každý. Materiálem je laminátová deska. Povrchová úprava opět přizpůsobená působení vysoké relativní vlhkosti.