Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek do koupelen

Na našem portále najdete nové designy koupelen, kde bylo použito těch nejmodernějších povrchových úprav, aby koupelnový nábytek odolal vysoké vlhkosti. Snažíme se na našem portále nabídku koupelnového nábytku stále rozšiřovat, abyste Vy, zákazníci měli s čeho vybírat.

 

Kolekce Paris provence

Na kolekci v provensálském designu je velkou výhodou, že nabízí samostatné díly nábytku, takže si každý z Vás může vybrat jen takový nábytek, který Vám bude vyhovovat do Vašeho interiéru koupelny. A že je s čeho vybírat! Kolekce nabízí velkou komodu, vysoký regál s dvěma zásuvkami, komodu s třemi zásuvkami, dvoudveřovou skříňku na umyvadlo, nebo zrcadlo na zavěšení s úložným prostorem a osvětlením v ceně. Na našem portále máte dále možnost pořízení umyvadla, které najdete pod názvem Provence BBC. Další výhodou této kolekce je fakt, že všechny díly jsou umístěny na podstavcích a to je velmi důležité pro čistotu ve Vaši, koupelně. Můžete více udržovat pod skříňkami čistotu, ale především zabráníte udržování vlhkosti v koupelně, pod samotným nábytkem. Celá kolekce je v provedení vysokého lesku, který patří k velmi vyhledávané povrchové úpravě a navíc v kombinaci ve stylu black and white, tedy černobílé kombinaci, která je dle bytových architektů hitem letošního roku.

 

      

 

Kolekce koupelnového nábytku v industriálním designu

Koupelny vybavené industriálním designem v sobě mají určitou nepopsatelnou eleganci a určitě také originalitu. Nabídka tohoto typu netradičního, industriálního designu na našich stránkách je velmi široká, čítá několik desítek dílů a tak vaše koupelna bude vždy na základě vaší volby, originálem.  Za nás jsou industriální koupelny nádherné, velmi příjemné a čas strávený v takové koupelně rozhodně každému z nás udělá dobře.

 

     

 

V naší nabídce koupelnových skříněk představujeme jak samostatné skříňky, tak celé sestavy, návrhy koupelen. Můžete si tak vybrat jen segmenty, které zrovna potřebujete a také s ohledem na různé rozměry vašich koupelen je přínosné, že z nabídky je možné vybírat jednotlivé "kousky".