Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Moderní nábytek do koupelen

V novinkách o nábytku, najdete nové designy koupelen, kde bylo použito těch nejmodernějších povrchových úprav, aby koupelnový nábytek odolal vysoké vlhkosti. Snažíme se na našem portále nabídku koupelnového nábytku stále rozšiřovat, abyste Vy, zákazníci měli s čeho vybírat.

 

Kolekce Paris


Na kolekci Paris, je velkou výhodou, že nabízí samostatné díly nábytku, takže si každý z Vás může vybrat jen takový nábytek, který Vám bude vyhovovat do Vašeho interiéru koupelny. A že je s čeho vybírat! Kolekce Paris nabízí velkou komodu, vysoký regál s dvěma zásuvkami, komodu s třemi zásuvkami, dvoudveřovou skříňku na umyvadlo, nebo zrcadlo na zavěšení s úložným prostorem a osvětlením v ceně. Na našem portále máte dále možnost pořízení umyvadla, které najdete pod názvem Sonata. Další výhodou této kolekce je fakt, že všechny díly jsou umístěny na podstavcích a to je velmi důležité pro čistotu ve Vaši, koupelně. Můžete více udržovat pod skříňkami čistotu, ale především zabráníte udržování vlhkosti v koupelně, pod samotným nábytkem. Celá kolekce je v provedení vysokého lesku, který patří k velmi vyhledávané povrchové úpravě a navíc v kombinaci ve stylu black and white, tedy černobílé kombinaci, která je dle bytových architektů hitem letošního roku.

Koupelnový nábytek Paris – díly

 

Kolekce Milano

Kolekce Milano, nabízí rovněž samostatné díly na výběr, ve velmi moderním a stylovém designu. Moderní design zde vytváří povrchová úprava ve vysokém, bílém lesku spolu s jednoduchými liniemi, který díly provází. Stylový design pak bezesporu nabízí kombinace se dřevem v odstínu světlý dub. Dřevo je ošetřeno několika vrstvami laku, které chrání povrch proti vysoké vlhkosti a i zde jsou samostatné díly nábytku umístěny na podstavcích. Kolekce Milano nabízí na výběr například vysoký regál s jednou zásuvkou, úzkou komodu s třemi zásuvkami, skříňku pod umyvadlo, nebo zrcadlo na stěnu s velkým množství úložných prostorů a osvětlením v ceně.

Koupelnový nábytek Milano – díly

Na našem portále nábytku Aldo, v kategorii koupelna, najdete spousty dalšího koupelnového nábytku a věříme, že každý z Vás si vybere dle svých možností a dispozic interiéru. Z novinek zde můžete najít také koupelnový nábytek Roma – díly.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.