Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek 2011 od Alda!

Společnost Nábytek Aldo se snaží po celou dobu své existence sledovat módní trendy a držet krok s vymoženostmi a nejnovějšími poznatky ze světa designu. Nábytek je pro nás také zábavou. Společnost Nábytek Aldo to není jen internetový prodej nábytku, ale také velkoobchodní činnost, účastníme se nejrůznějších výstav a spolupracujeme s nejčtenějšími magazíny o bydlení, kterými jsou například "Bydlení" nebo "Tina-bydlíme". Aktivit je spousty, od vlastního rozvozu nábytku po on-line poradnu. Dnes bychom Vám rádi představili novinky, které patří k hitům letošní sezóny a zcela určitě zde můžeme mluvit o moderním, nadčasovém nábytku. Autora designu dnešních novinek jsou francouzští a španělští výrobci.

 

Herní sestava Gaming   Postel Space Up s úl. prostorem


Moderní nábytek můžete pořídit i levně

Ano, pokud hovoříme o moderním, nadčasovém nábytku, nehovoříme zde o originálech designových umělců, ani žádném pop-artu. Moderní nábytek představujeme od našich dvou partnerů a to holandských společností, které na světovém trhu mají již své místo. Do první skupiny patří sektorový nábytek pro dětský pokoj, který se stal zároveň nejprodávanějším a nábytkem druhého výrobce jsou kožené sedací souprav. Nejprodávanější dětské pokoje patří právě od francouzského výrobce a to především proto, že jeho návrhy jsou velmi funkční a kladou důraz na úsporu místa v interiéru, třeba dětem na hraní..

 

Dětská postel s nádstavci s šuplíky Snoop   Dětská postel s šuplíky Sleep
Netradičních nábytků, ale také bytových doplňků je celá řada. Velmi oblíbené jsou rovněž praktické regály s látkovými boxy, které si můžete opravu vybrat na míru vašemu dětskému pokoji. V nabídce na nábytku Aldo najdete také široký výběr odstínů. Design nás baví a projít si naše stránky určitě stojí za inspiraci.