Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderní ložnice z masivu ve francouzském stylu

Nábytek z masivu dnes, to už není mohutný, svým designem zastaralý nábytek. I když i takový je stále mnohými milován a často se stylový nábytek ze dřeva borovice pořizuje na chaty a chalupy. Dnes však chceme oslovit milovníky moderního designu, představit nábytek z masivu ve zcela jiné podobě. V nabídce francouzského výrobce jsme pro vás našli hned několik inspirací pro zařízení ložnice z masivu, kdy můžete spojit moderní design se zdravotně nezávadným materiálem. pojďme si dne o ložnicích z masivu říct něco více.

Kousek přírody v ložnici není na škodu

Přírodní materiály mají hned několik výhod. Velmi pozitivně působí na psychiku člověka a tím také ovlivňují v maximální míře kvalitu spánku a dřevo jako materiál je samozřejmě zdravotně nezávadné. Pro moderní designy ložnic se nejčastěji francouzský výrobce přiklání k používání dubového dřeva. je sice finančně náročnější, ale jeho kvality jsou opravdu nesporé. Dubové dřevo má vysoký stupeň tvrdosti a tak jsou dané díly nábytku odolné vůči mechanickému poškození. Dubové dřevo není tak pórovité jako dřevo borovice, proto nepohlcuje v tak velkém množství prach. Také se říká, že dub nejvíce ovlivňuje pozitivně naše rozpoložení. Co vám můžeme nabídnout z tohoto materiálu do vaší ložnice?

 

                                               Značkový nábytek do ložnice Nova Solo

 

Výrobce chtěl také zachovat strukturu dřeva a proto jsou díly nábytku pouze ošetřeny bezbarvým lakem, nebo voskem. Odstín původního dřeva v surovém stavu se tím samozřejmě změní, je zlatavý či můžeme řídi medový. Konkrétně na fotografii vám představujeme velmi moderní design ložnice z dubového dřeva ve spojení s mdf deskou. V naší nabídce nábytku do ložnice najdete celou řadu samostatných dílů, oblíbená je kategorie manželských postelí z masivu. Pokud vám to váš rozpočet nedovolí, můžete si třeba pořídit jen postel z masivu a k tomu kvalitní matraci.

 

                           

 

Na dalších fotografiích můžete posoudit původní odstín dubového dřeva na nábytku. Dřevo bylo ošetřeno tak, aby zachovalo svůj odstín. Tyto designy patří k velmi oblíbeným. I zde můžete vidět velmi moderní linie nábytku. Někdy je pro moderní designy ložnic využito jako efektního prvku stylových úchytek, někdy je opravdu vše do posledního detailu v moderním designu. Volba už je na vás. V každém případě, díky jednoduchým liniím nábytku z masivu už nic nebrání tomu pořídit si ložnici z masivu i do malého interiéru. Což je často problém třeba u rustikálního, nebo stylového nábytku a to právě pro mohutnost designu.

 

 

 

       

 

Nábytek z masivu se po několika letech stagnace opět vrací do našich domácností a my tomuto nábytku věnujeme na našich stránkách velký prostor. Před nedávnem jsme vám rovněž představili celou řadu unikátních designů dětských pokojů z masivu, najdete u nás také nábytek z masivu do jídelny. Můžete vybírat také z nepřeberného množství odstínů dřeva a kromě dubového nabízíme také dřevo borovice. Nábytek z masivu má a bude mít v naší nabídce vždy své místo.