Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Moderní ložnice Messina H78

Výrobce: Gaut
Kód: GA0024-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Postel: 160x200-192x93x209 cm
Noční stolek: 52x35x39
Komoda: 6 šuplíků-136x77x45
Šatní skříň: 2D-202x224x64

Parametry produktu

Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-světlý dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Nadčasový design ložnice Messina francouzského výrobce

Mezi velmi moderní design v oblíbeném bílém provedení můžeme rozhodně zařadit kolekci nábytku do ložnice Messina od francouzského výrobce. Velmi elegantně také působí doplnění bílého odstínu imitací dřeva dub, ale opravdu jen v náznacích. Na výběr máte celou řadu samostatných dílů, jak tedy bude vypadat finální podoba vašeho interiéru ložnice je jen na vás. Kolekce je určena pro vybavení malých i velkých interiéru ložnic, jelikož k dispozici jsou tři rozměry postele. Do ložnice pro jednu osobu můžete zvolit postel s místem na spaní 140x200 cm, klasickým rozměrem je pak postel o rozměru 160x200 cm a pro velké interiéry si můžete dovolit pořídit postel s místem na spaní 180x200 cm. V nabídce najdete i dva typy šatní skříně, nechybí noční stolky a komody.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto si může dovolit nabídnout prodlouženou záruku na nábytek a to 36 měsíců. Materiálem je laminátová deska s tloušťkou od 18 do 22 mm. Cena postelí vždy s roštem. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Jak správně zařídit ložnici

Začněme tím nejdůležitějším a to je manželská postel. Kvalita spánku ovlivňuje naše zdraví a tak při výběru postele nejděte cestou kompromisu. Stejně důležitý je pak výběr matrace či matrací, které musí být rovněž kvalitní. Při výběru ložnice, pokud ji zařizujete jako pár, se musíte dohodnout co komu vyhovuje, aby byl každý spokojený. Manželskou postel nikdy neumisťujte v blízkosti zdroje tepla, nebo tam kde je průvan. Ani postel přímo u okna není příliš šťastné.

 

Pokud vám to prostor umožní, je vhodné do ložnice pořídit šatní skříň. I ta by měla být rozdělena tak, aby každý z dvojice měl svůj soukromý odkládací prostor. Doplněním a to velmi vhodným každé ložnice je pak komoda, v interiéru nejčastěji s šuplíky. Pokud se rozhodnete pro řešení ložnice díly z kolekce Mellisa vězte, že bílý odstín pomůže v malém interiéru opticky danou místnost zvětšit.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.