Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní kontejner Jimi G60.280

Výrobce: Gaut
Kód: GA0036-2015
Velmi netradiční design zvolil francouzský výrobce nejen pro kontejner, ale i řadu dalších dílů. Nábytek pro děti i dospělé.
nedostupné
4 382 Kč

Parametry produktu

Barva: hnědo černá
Výška (cm): 50 cm
Šířka (cm): 49 cm
Hloubka (cm): 34 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní kontejner pro děti, studenty i dospělé

Jsou kolekce nábytku, které díky elegantnímu, originálnímu designu využijete jak v dětském pokoji, tak studentském pokoji, nebo dokonce kanceláři. A mezi takové kolekce i když je určena dětem, patří nábytek Jimi. Kontejner v nadčasovém designu například ve spojení s psacím stolem Jimi vytvoří velmi praktické zázemí pro učení, ale i práci v kanceláři. Kontejner lze samozřejmě využít různými způsoby, dle vašich potřeb. Manipulace je velmi snadná, zvládnou ji i malé děti. Netradiční design i spojení odstínů hnědé. Kontejner je doplněn také efektní sítí, která zabraňuje vypadávání věcí. V kolekci Jimi najdete široký výběr samostatných dílů, mezi oblíbené pak patří možný výběr ze dvou rozměrů postele, nebo již zmiňovaný psací stůl. nechybí ani komoda, šatní skříň nebo praktický regál.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu nepoužil jen laminát, ale i mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Nábytek je rovněž značkový, certifikovaný. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu