0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní konferenční stolek z masivu Modern-MOD20

Výrobce: MW
Kód: MBW0030-2015
5 648 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 162 cm
Hloubka: 41 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: šedý vosk, patina
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Tloušťka desky: 30-40 mm

Nábytek z masivu do obývacího pokoje

Spousty z vás odrazovalo od pořízení nábytku z masivu jeho typický, stylový design. Dnes je ale situace už zcela jiná a přibývá kolekcí, které nabízí nábytek z masivu v opravdu nadčasovém designu. Takovou kolekcí je i nábytek z masivu Modern, která nabízí samostatné díly vyrobené ze dřeva borovice pro zařízení obývacího pokoje. Jedním z dílů je i konferenční stolek, který nic neztratil na typické mohutnosti charakteristické pro nábytek z masivu, ale linie jsou velmi jednoduché. Netradiční je zde i povrchová úprava přírodním voskem v šedém odstínu. Mezi další díly dostupné pro zařízení vašeho obývacího pokoje patří komody, vitrína, nebo televizní stolek.

 

Výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Dřevo borovice je řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem změn v prostředí. Výhodou a to nemalou je dodání stolku v jednom díle bez nutnosti montáže. Doprava zdarma.

 

 

Interiér vybavený nábytkem z masivu

Všeobecně nábytek ze dřeva vám zaručí zdravotně nezávadné prostředí, často označováno za ekologické. Ale pořízení nábytku z masivu, které je dnes možné i v moderním designu, má především v dnešní uspěchané době další výhodu. Dřevo jako přírodní materiál pozitivně působí na psychiku člověka a interiéry vybavené dřevěným nábytkem navozují až relaxační prostředí. Pokud máte náročný, uspěchaný život, nábytek z masivu vás rozhodně dobře naladí. Nepodceňujte příjemné prostředí vaši domácnosti, může to ovlivnit váš celkový život, vaše rozpoložení.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.