0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní komoda z masivu Modern-MOD02

Výrobce: MW
Kód: MBW0029-2015
11 295 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 120 cm
Šířka: 107 cm
Hloubka: 41 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: šedý vosk, patina
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda z masivu, dřeva borovice

nabídka moderního nábytku z masivu není vůbec široká a proto jsme vždy rádi, když můžeme nějakou novinku či novou kolekci přidat. Kolekce nábytku z masivu nabízí nejen nadčasový design, ale rovněž odstín šedé patiny. Povrchová úprava voskováním dodává komodě velmi atraktivní vzhled. Komoda ze dřeva borovice má tvar čtverce, můžeme říci že i tento tvar komody je netradiční. Vnitřní uspořádání rozděleno na čtyři skříňky s jednou policí. V kolekci nábytku z masivu najdete i další díly nábytku v identickém designu pro možné sestavení obývacího pokoje. Ale komodu lze v podstatě jako samostatný díl umístit kamkoliv.

 

Výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Dřevo borovice je řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem změn v prostředí. Moderní, velmi stylové jsou i úchytky. Výhodou a to nemalou je dodání komody v jednom díle bez nutnosti montáže. Doprava zdarma.

 

 

Nábytek z masivu má své opodstatnění

Všeobecně nábytek ze dřeva vám zaručí zdravotně nezávadné prostředí, často označováno za ekologické. Ale pořízení nábytku z masivu, které je dnes možné i v moderním designu, má především v dnešní uspěchané době další výhodu. Dřevo jako přírodní materiál pozitivně působí na psychiku člověka a interiéry vybavené dřevěným nábytkem navozují až relaxační prostředí. Pokud máte náročný, uspěchaný život, nábytek z masivu vás rozhodně dobře naladí. Nepodceňujte příjemné prostředí vaši domácnosti, může to ovlivnit váš celkový život, vaše rozpoložení.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální komoda Provence 20901520

Rustikální komoda Provence 20901520

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
6 198 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.