0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní komoda z masivu Modern-MOD01

Výrobce: MW
Kód: MBW0028-2015
15 060 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 162 cm
Hloubka: 41 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: šedá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda z masivu, netradiční spojení

jen velmi málo kolekcí nabízí nábytek v moderním designu a materiálu dřeva borovice. Komoda z kolekce Modern navíc spojení moderního designu a masivu doplňuje originálním, v posledních letech polárním odstínem šedé. přitom je samozřejmě zachována viditelná struktura vlastního dřeva. nechybí ani detaily v podobě moderních úchytek. Komoda je rozdělena na několik úložných prostorů, šuplíky a dvě skříňky, které nabízí jako vnitřní uspořádání polici. Kolekce nábytku z masivu Modern nabízí díly pro vybavení obývacího pokoje. Díly představujeme samostatně a tak je zde možnost umístění komody i do dalších interiérů.

 

Materiálem pro výrobu komody se stalo dřevo borovice s povrchovou úpravou přírodním voskem v tmavě šedém odstínu. Velkou výhodou je dodání komody v jednom díle bez nutnosti montáže. Doprava zdarma.

 

 

Moderní nábytek z masivu, ekologické prostředí

Popularita masivu stále roste, jelikož interiér vybavený takovým nábytkem je zdravotně nezávadný, ekologický. Nevýhodou je vyšší cena oproti nábytku z laminátu. Pokud jste milovníci masivu, pak nabídka samostatných dílů je velmi široká a rozhodně si vyberete. Je také velmi dobře, že nábytek z masivu již není pouze v selském či rustikálním designu, což mnohé milovníky masivu odrazovalo. Dnes si najdete v nabídce nábytku z masivu i velmi moderní designy, kde rozhodně kolekce Modern patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.