0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní komoda Gospel 0350E4PT

Výrobce: PRS
Kód: PRS00211-2016
9 579 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 87 cm
Šířka: 230 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 90 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: mdf deska, lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: sesame dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda překvapí velikostí úložného prostoru

S ohledem na rozměr komody je úložný prostor opravdu velký. Uvědomme si, že šíře komody je celých 230 cm. A díky rozměrům může moderní komoda z kolekce nábytku pro vybavení jídelny a obývacího pokoje velmi daný prostor zpříjemnit. Co se týče praktické stránky a využití komody, pak její vnitřní prostor je velmi členitý a můžete využít na maximum. Ke komodě si můžete v identickém designu samozřejmě pořídit celou řadu dalších dílů nábytku jako je stůl do jídelny, nebo televizní a konferenční stolek do obývacího pokoje. A v kolekci najdete i rozměrově menší variantu komody pro ty z vás, kteří přeci jen disponují menším interiérem.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a tomu odpovídá i tloušťka materiálu. Laminátová deska s tloušťkou 18 až 28 mm, povrchová úprava v mdf desce, to vše přispívá ke kvalitě. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Prostorná komoda Wilson 0164E4PT

Prostorná komoda Wilson 0164E4PT

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
4 441 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.