Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní komoda do ložnice Messina H78.164

Výrobce: Gaut
Kód: GA0026-2015
Kolekce Messina francouzského výrobce představuje nábytek do ložnice ve velmi nadčasovém designu. jedním z dílů je i komoda.
nedostupné
11 153 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá-světlý dub
Výška (cm): 77 cm
Šířka (cm): 136 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda do ložnice Messina

Pokud toužíte po prostornější komody, v kolekci Messina máte možnost pořídit dělení úložných prostorů na šest šuplíků. Komoda je velmi moderní, nabízí příjemné spojení odstínů bílé se světlým dubem, samozřejmě v jeho imitaci. K dispozici je i komoda menších rozměrů se čtyřmi šuplíky. A samozřejmě jelikož se jedná o kolekci nábytku do ložnice, najdete zde i tradiční díly pro vybavení vašeho interiéru. Na výběr máte ze tří rozměrů postele, nechybí noční stolek, nebo šatní skříně. Kolekci a všechny díly k dispozici můžeme charakterizovat jako velmi nadčasové.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto si může dovolit nabídnout prodlouženou záruku na nábytek a to 36 měsíců. Materiálem je laminátová deska s tloušťkou od 18 do 22 mm. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Moderní a praktická ložnice

Nejen komoda, ale i další díly z kolekce jsou velmi snadné na údržbu a nabízejí vysokou mechanickou odolnost. Pokud jste milovníky moderního designu, nabídka kolekce vás určitě osloví. Moderní design je ještě více podtržen dodáním odstínu světlého dubu na obvodech nábytku. Výrobce touto kombinací odstínu získal příjemný efekt. Nábytek patří k cenově náročnějším, ale jedná se o nábytek značkový, což je ta největší možná záruka kvality.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Alternativní zboží

Komoda Neo s 6 šuplíky bílá

Komoda Neo s 6 šuplíky bílá

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
4 072 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu