Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní komoda do ložnice Messina H78.160

Výrobce: Gaut
Kód: GA0027-2015
Velmi nadčasový design zvolil francouzský výrobce nejen pro návrh komody, ale i dalších dílů nábytku do ložnice z kolekce Messsina.
nedostupné
9 493 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá-světlý dub
Výška (cm): 105 cm
Šířka (cm): 86 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda do ložnice

Kolekce nábytku do ložnice Messina od francouzského výrobce představuje široký výběr z nabídky samostatných dílů. Nechybí možný výběr ze tří rozměrů místa na spaní manželské postele, noční stolek, šatní skříň a samozřejmě tradiční díl pro vybavení ložnice komoda. V nabídce najdete i rozměrově větší komodu, která nabízí až šest šuplíků. Moderní design je podtržen kombinaci odstínů bílé, která převažuje s imitací světlého dřeva dub. Jednoduché linie a efektní design pak platí pro všechny díly nábytku v kolekci.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto si může dovolit nabídnout prodlouženou záruku na nábytek a to 36 měsíců. Materiálem je laminátová deska s tloušťkou od 18 do 22 mm. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Moderní komoda do moderní ložnice

Nejen komoda, ale i další díly z kolekce jsou velmi snadné na údržbu a nabízejí vysokou mechanickou odolnost. Pokud jste milovníky moderního designu, nabídka kolekce vás určitě osloví. Moderní design je ještě více podtržen dodáním odstínu světlého dubu na obvodech nábytku. Výrobce touto kombinací odstínu získal příjemný efekt. Nábytek patří k cenově náročnějším, ale jedná se o nábytek značkový, což je ta největší možná záruka kvality.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Alternativní zboží

Komoda Neo bílá 5 šuplíků

Komoda Neo bílá 5 šuplíků

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
2 960 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu