0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní komoda Deltino 50700650

Výrobce: IL
Kód: IL046-2015
10 757 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 135,5 cm
Šířka: 116 cm
Hloubka: 49 cm
Hmotnost: 75 kg
Materiál: mdf, kov, chrom
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý lesk
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda s retro prvky

Nabídka kolekce Deltino reprezentuje velmi moderní design nejen pro komodu, ale řadu dalších, dostupných dílů. Německý výrobce jako autor designu zvolil také tolik oblíbený odstín bílého lesku v kombinaci s chromem. Komoda nabízí úložný prostor rozdělený na čtyři části, vnitřním uspořádáním je řada polic. V kolekci jak jsme již zmínili najdete řadu dalších dílů pro vybavení obývacího pokoje, nechybí ani televizní stolek ve stejně moderním provedení. Kolekce moderního nábytku je finančně náročnější díky povrchové úpravě lakem v lesku a náročností designu jako takového.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu a precizní zpracování. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska ve spojení s kovem. Povrchová úprava bílý lesk v laku a chrom. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Moderní komoda Ceram s osvětlením 0307E4PT

Moderní komoda Ceram s osvětlením 0307E4PT

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
9 220 Kč
Moderní komoda Pablo 0306E3PT

Moderní komoda Pablo 0306E3PT

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 407 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.