Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Moderní komoda Deltino 50700650

Výrobce: IL
Kód: IL046-2015
11 833 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílý lesk
Výška (cm): 135,5 cm
Šířka (cm): 116 cm
Hloubka (cm): 49 cm
Hmotnost: 75 kg
Materiál: mdf, kov, chrom
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda s retro prvky

Nabídka kolekce Deltino reprezentuje velmi moderní design nejen pro komodu, ale řadu dalších, dostupných dílů. Německý výrobce jako autor designu zvolil také tolik oblíbený odstín bílého lesku v kombinaci s chromem. Komoda nabízí úložný prostor rozdělený na čtyři části, vnitřním uspořádáním je řada polic. V kolekci jak jsme již zmínili najdete řadu dalších dílů pro vybavení obývacího pokoje, nechybí ani televizní stolek ve stejně moderním provedení. Kolekce moderního nábytku je finančně náročnější díky povrchové úpravě lakem v lesku a náročností designu jako takového.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu a precizní zpracování. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska ve spojení s kovem. Povrchová úprava bílý lesk v laku a chrom. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.