Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Moderní komoda Ceram s osvětlením 0307E4PT

Výrobce: PRS
Kód: PRS00244-2014
9 404 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška: 84 cm
Šířka: 201 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 82,7 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Komoda Ceram s osvětlením překvapí nejen designem

Kolekce Ceram, moderní nábytek do jídelny a obývacího pokoje je opravdu nadčasová. Výrobce zvolil jednoduché linie spojené s trendy bílým odstínem, to vše navíc doplněno efektním led osvětlením. I přes moderní design je komoda mohutným dílem nábytku s velkými úložnými prostory rozdělenými na 3 skříňky a prostřední šuplík . Jedna ze skříněk, v prostřední části komody pak s dvoukřídlým provedením. Za dvířky, jako vnitřní uspořádání skříněk je vždy jedna police. Kolekce Ceram nabízí možnost výběru dalších dílů z široké nabídky, lze tak vybavit interiér v jednom designu.

 

Kolekci Ceram představuje francouzský výrobce, který klade důraz na kvalitu a originální design. Pro výrobu komody použil laminát s tloušťkou desek od 16 do 25 mm. Silnější desky jsou použity pro obvodovou konstrukci komody, aby byla pevnější a stabilnější. V ceně komody je led osvětlení. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Komoda jako součást interiéru

Jak jsme již zmínili v úvodu, kolekce Ceram nabízí nábytek pro vybavení interiéru obývacího pokoje a jídelny. Určitě stojí za inspiraci shlédnout návrhy pro sestavení těchto interiérů od francouzského výrobce.

 

   

 

Nábytek je navržen velmi jednoduše, ale s ohledem na jeho maximální využití designu. Za zmínku stojí zcela určitě televizní stěna pro domácí kino, nebo design jídelního stolu. Kolekce je díky nabídce samostatných dílů určena jak pro vybavení malých, tak velkých, prostorných interiérů. Na našich stránkách patří kolekce k designu, který nejvíce vystihuje pojetí nadčasového bydlení dle zásad ergonomie.

S tím souvisí také údržba. V podstatě žádná. Povrchová úprava bílého odstínu je samozřejmě omyvatelná. Ucelenou nabídku představujeme v kategoriích nábytku do obývacího pokoje a jídelny.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Komoda Toscane

Komoda Toscane

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
19 936 Kč
Komoda Segur 230347

Komoda Segur 230347

Předpokládaný termín: 3-4 týdny
6 905 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.