0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní komoda Blies 3.2-19041050

Výrobce: IL
Kód: IL0077-2016
3 431 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 73 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: laminátová deska 15 a 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedá s potiskem, vzorem
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Originální díl nábytku, komoda Blies

Pokud máte rádi tak trochu extravagantní design a nebojíte se odvážných povrchových úprav, v kolekci Blies si můžete vybrat hned z několika takových komod. Tmavě šedý odstín je doplněn geometrickým vzorem a to dělá z komody originální kus nábytku vhodný pro umístění do jakéhokoliv interiéru. Komodu si dokážeme představit v kanceláři i obývacím pokoji či dle vašich potřeb. Šuplíky jsou hluboké, jsou v podobě takových pořadačů a tak využití v kanceláři patří k nejoblíbenějším. V kolekci představuje německý výrobce i další, netradiční povrchové úpravy.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu ve spojení s originálním designem. Materiálem pro výrobu komody se stala laminátová deska. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Moderní komoda Blies 3.1-19041000

Moderní komoda Blies 3.1-19041000

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
2 904 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.