0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní komoda Blies 3.1-19041000

Výrobce: IL
Kód: IL0076-2016
2 904 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 73 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: laminátová deska 15 a 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedá s potiskem, vzorem
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Originální komoda s šuplíky překvapí

německý výrobce představuje v kolekci Blies hned několik povrchových úprav pro komody, které můžeme označit za extravagantní, nebo alespoň přinejmenším netradiční. Pokud si komodu pořídíte, rozhodně tak získáte originální díl nábytku, který lze jako samostatný díl umístit v podstatě do jakéhokoliv interiéru. A to včetně obývacího pokoje či kanceláře. Komoda s hlubokými šuplíky na kvalitních mechanických pojezdech není jak jsme již zmínili jedinou v této kolekci, ale vybírat můžete další, neméně netradiční designy.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu ve spojení s originálním designem. Materiálem pro výrobu komody se stala laminátová deska. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.