Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Moderní jídelna do malého bytu

Pokud pro zařízení jídelny, či jídelního koutu třeba v obývacím pokoji máte málo místa, řešením je určitě moderní design jídelního nábytku. Moderní designy jsou totiž účelné, linie střídmé a vše je důmyslně prakticky řešeno pro maximální úsporu místa. Největší nabídku moderního nábytku do jídelny nabízí na našich stránkách německý a francouzský výrobce.

 

    

Moderní jídelna Palazzi (německý výrobce)

 

Nejčastěji používanými materiály pro výrobu nábytku do jídelny je sklo, kov, nebo mdf deska. Častým odstínem je bílá. Volba bílé barvy také není vůbec náhodná. Bílý odstín má pro malý interiér velmi užitečnou vlastnost, dokáže opticky danou místnost zvětšit. Na našem portále můžete pořídit moderní nábytek do jídelny buď v již navržených sestavách, nebo jako nabídku samostatných dílů jídelních a barových židlí a samozřejmě stolů. Za zmínku však určitě stojí také další nábytek do jídelny jako jsou komody, nebo vitríny. Nabídka je opravdu velmi široká.

 

    

Jídelna Cubo a jídelna Balu představují moderní trend v bydlení "black and white"

 

 

Dalším trendem moderního bydlení je takzvaný styl "black and white". Spojení kontrastních odstínů bílé s černou v jednom interiéru. A sami můžete vidět na fotografiích, či posoudit, zda by vás tento trend oslovil. Pro moderní interiéry je velmi typické také využití regálů s boxy jako úložnými prostory. Interiér, jídelna získá a navíc toto řešení je velmi levné. Nabídka regálů je v dnešní době zajímavá, můžete opravdu najít ty nejrozmanitější tvary. Moderní bydlení a to nejen v jídelně, to jsou účelově navržené díly nábytku.

 

 

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.